2410
2553

دوستان ما شش نفر هستيم كه ميخوايم اگه قسمت باشه عيد دوسه روزي بريم كيش، منتها چون تا بحال نرفتم هيچي نميدونم راجب هتلها و سوييت هاي اجاره اي

لطفا راهنمايي كنيد

مرسي

خدا جونم مواظبش باش، میدونی که همه ی زندگیمه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

هزينه ش متوسط به بالا باشه

دوسه شبه ديگه دلو زديم به دريا خخخ

ولي نسبت به پولش تميز و خوب باشه

سرچ كه ميكنم اصلا نميشه به نتيجه رسيد

درمورد اكثر هتلا هم نظرات خوب هست و هم بد

هزينه ش متوسط به بالا باشه دوسه شبه ديگه دلو زديم به دريا خخخ ولي نسبت به پولش تميز و خوب باشه سر ...

من خودم 2 بار رفتم 

ولی به نظرم هزینه رو بیشتر صرف تفریح و خرید کنید

چون هتل یه شب به شب برای خواب میابن دیگه

ناهار و شام و اینا هم که خوب نبود بیرون پرررر فست فود 

هتل الان برای عید بسیار گرونن

از این سوییت های ساحلی هم خوب باشه فکر کنم

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
2714
من خودم 2 بار رفتم  ولی به نظرم هزینه رو بیشتر صرف تفریح و خرید کنید چون هتل یه شب به شب برای ...

دقیقا  همینطوره   بهتره بیشتر صرف گردش و تفریح  و رستوران کنید  چون هتل هاش یه شبش  هم خیلی بالاست  اگر براتون مهم  نیست  بگیرید

پس با اين حساب سوييت بگيريم بهتره

حالا بنظرتون بايد حتما رزرو كنيم يا اگه بريم اونجا ميشه مثل شمال راحت سوييت و ويلا پيدا كرد؟

عزیزم ما دو سال قبل رفتیم هتل شایگان که خیلی تر و تمیز بود ولی گرووووون بود ، خیلی پشیمان شدیم که چرا اون همه پول رو به هتل دادیم در حالی که فقط شب میومدیم واسه خواب، اگه مایه داری و هزینه برات مهم نیست برو هتل ولی اگه میخوای زیادم هزینه نکی بنظرم اشتباه مارو نکن و هتل نرو ، بیشتر به تفریحات بپرداز و هزینه کن

.