2410
2553
عنوان

آرایشگاه زهره مشهد.

3259 بازدید | 16 پست

سلام. میدونم نیمه شبه. ببخشید ولی یه مورد اورژانسی بود. از خانمهای مشهدی که بیدار هستین کسی نمونه کار تاتو یا خط لب آرایشگاه زهره رو دیده؟ خوبه بده می ارزه یا نه؟

اگر خودتون آرایشگاه خوبی برای این کار سراغ دارین که معتبر و مطمئن باشه ممنون میشم معرفی کنین. ماهک به ذهنم رسید که نمونه کارش رو نگذاشته اون چطور؟ اطلاع دارین

بازم ممنون که وقت گذاشتین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم برا تتو آرایشگاه نرو برو کلینیک های زیبایی که حداقل مطمئنن از لحاظ وسایل و تمیزی بیماری نگیری 

علیرضا ی مامان روز دوشنبه 12 شهریور 97 ساعت 10 شب بدنیا اومد 😍😍😍😍😍
2720

ارایشگاه خوبیه من نمونه هاشور دیدم خوشم نیومد ولی تتو رژ لب و خط لب و خط چشمم خوب بوده وولی یکم گرونه به نظرم هاشور ابرو لیلیاسه خیلی خوب بود من خواهرم اونجا رفت کلن خیلی اکی شد به نظرم

نبی عبادی انی انا الغفور الرحیم. بندگانم را آگاه کن که من بخشنده ی مهربانم.
عزیزم برا تتو آرایشگاه نرو برو کلینیک های زیبایی که حداقل مطمئنن از لحاظ وسایل و تمیزی بیماری نگیری& ...

راستش برای خودم نمیخوام. برای یکی از آشناها میپرسم. برای همین در مورد زهره پرسیدم من هم به آرایشگاه ها زیاد اطمینان ندارم. شما خودتون کلینیک خوبی سراغ دارین؟

راستش برای خودم نمیخوام. برای یکی از آشناها میپرسم. برای همین در مورد زهره پرسیدم من هم به آرایشگاه ...

نه ولی تو اینترنت جست جو کنید برید با دکتراش صحبت کنید من که اصلاً به آرایشگاه اعتماد ندارم مخصوصا با بیماری‌هایی مثل ایدز 

علیرضا ی مامان روز دوشنبه 12 شهریور 97 ساعت 10 شب بدنیا اومد 😍😍😍😍😍
2714
ازاده عراقی شنیدم  کارش تو تاتو خیلی عالیه

عالیه اون ولی خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی گرونه

نه ولی تو اینترنت جست جو کنید برید با دکتراش صحبت کنید من که اصلاً به آرایشگاه اعتماد ندارم مخصوصا ب ...

ارایشگاه داریم تا ارایشگاه

منطورتون زهره ست؟ خط لبش خوب بود؟

اره این کسی که من دیدم تتو لب و تتو چشم و هاشور و رژلب انجام داده پیش زهره به جز هاشورش بقیش خیلی خوب بود

2706