2726
عنوان

🌹زیارت عاشورا🌹 اونایی که حاجت دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 156 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

الان ۱۲ نفر شدین بچه ها منتظر میمونم ۴۰ نفر بشیم که یه چله راه بندازیم انشالله به حق دل شکسته حضرت زینب به اون چیزی که میخواین برسید دو تا هم من و دوستم هستیم میشه ۱۴ نفر به چهل نفر که رسیدیم از اولین نفری که پست گذاشت به ترتیب هر روز واسه یکی من میخونم واسه نفر دوم دوستم همینطور تا آخر

الان ۱۲ نفر شدین بچه ها منتظر میمونم ۴۰ نفر بشیم که یه چله راه بندازیم انشالله به حق دل شکسته حضرت ز ...

عزيزم براي من حتماا حتما بخون خيلي محتاجم مشكلم زودتر رفع بشه ممنونم 

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

التماس دعا.ترو خدا منو هم دعا کنید حاجت روا شم.منم چند روز دیگه زایمانمه قول میدم برات دعا کنم

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
چشم عزیز

سلام اگر ممکنه برای منم بخونید خیلی محتاج دعاتونم منم برای شما میخونم عزیزم

هیچوقت...هیچوقت...هیچوقت...یکی را با همه ی وجودت دوست نداشته باش. یک تکه از خودت را نگه دار برای روزهایی که هیچکس را بجز خودت نداری