2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013550 بازدید | 355184 پست

وای بچها کمکم کنین.من اخر هفته 12هستم.چند روز تهوعم خوب شده بود اما بی اشتهایی و مزه بد دهنم هنوز بود.ولی امروز گلاب به روتون حالم بده هر چی میخورمو.....ترسیدم واسه چیه؟

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ
عزیییییزدلم لینا جان خیلی مبارکه دختر و پسر نازت خداروشکر خوشحالم که جواب صبرتو گرفتی     ...

ممنوووون لياناي مهربون 😍خدا پسر نارت رو حفظ كنه 🤲🏻🤲🏻

محتاج دعات هستم دعا كن تا آخر  خوب پيش بره عزيزم ❤️❤️❤️

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممنوووون لياناي مهربون 😍خدا پسر نارت رو حفظ كنه 🤲🏻🤲🏻 محتاج دعات هستم دعا كن تا آخر  خوب پ ...

عزیزم خیلی برات خوشحال شدم ،تبریک صمیمانه ی منو پذیرا باش ،انشاالله بسلامتی بغل بگیریشون🤲😘

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
2738
چند بار اقدام رفتی عزیزم؟؟

وای امان از اقدام ،قبل اقدام که شوهرم شدیدا سرماخورد و دوتا پنیسیلین و کلی دارو خورد ،دیشب هم خودم و دخترم مریض شدیم ،نمیدونم اینماه تکلیفمون چی میشه ، سه شب اقدام کردم 

تو چیکار کردی ،فولیهات چطور بودن ؟امپول زدی؟

من که ی دونه فولی ۱۹ راستم داشتم ،امپول رو دوازدهم سیکلم زدم و سه بار بعد از اون اقدام داشتم،،،یعنی ۲۱و ۳۰و ۴۴  ساعت بعد امپول 

ولی خودم چشمم آب نمیخوره 😢

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
سلام دوستاي گلم ❤️ عصر رفتم غربالگيري خداروشكر حال جفت ني ني ها خوب بود 🥰🥰 جواب آزمايش هم پس فرد ...

مبارک باشه لیانا جان. خدا بت ببخشه گلم .خداروهزار مرتبه شکر ،ان شاالله صحیح و سلامت نی نی هاتو بغل بگیری .

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
وای امان از اقدام ،قبل اقدام که شوهرم شدیدا سرماخورد و دوتا پنیسیلین و کلی دارو خورد ،دیشب هم خودم و ...

آی گفتی 

مگه داریم کاری سخت از اقدام 😐😐😐😐

یعنی حالم بد میشه یادش میافتم 

شما هم شست و‌شو‌با جوش شیرین  رو‌انجام میدین؟؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
من که ی دونه فولی ۱۹ راستم داشتم ،امپول رو دوازدهم سیکلم زدم و سه بار بعد از اون اقدام داشتم،،،یعنی ...

اقدامات که خوب بوده انشاالله با همین فولی اینماه مامان شدی ،من اون ماهی که باردار شده بودم  یه فولی ۱۷ داشتم 

آی گفتی  مگه داریم کاری سخت از اقدام 😐😐😐😐 یعنی حالم بد میشه یادش میافتم  شما هم شست ...

جوش شیرین اسپرم کش هست اصلا و ابدا ازش استفاده نکن ،من سال اولی که برای بچه اقدام میکردم هر دفعه موقع اقدام توی جوش شیرین می نشستم یا دوش واژینال میگرفتم که واژنم زخم شد بعدا هم دکترم گفت اینکار باعث ازبین رفتن اسپرم میشه 

2706