2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013656 بازدید | 355184 پست
عزیزم عرق کاسنی خیلی خوبه واسه مرد تو احادیثم بهش اشاره شده برگ و ریشه کاسنی میتونی اندازه یه قاشق ...

مرسی عزیزم فاطمه جون نون چی اونم زیاد میخورم چون دیگه برنج نمیتونم بخورم اشکالی نداره؟؟؟؟درسته میگن زن نباید پیاز بخوره دختر زایی میاره؟؟؟

زینب جان تو همون کشت ادرارت نشون میده اگه خدای نکرده مشکل دفع پروتئین وجود داشته باشه، نوشته برات

خداروشکر خیالم راحت شد. مرسی عزیزم

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنون عزیز دلم انشالله بزودی قسمت خودت گلم اسمم اذر 😊

ببخشید منظورم اذر بود اشتباه تایپ کردم اذر جان 

شرمنده❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
مرسی عزیزم فاطمه جون نون چی اونم زیاد میخورم چون دیگه برنج نمیتونم بخورم اشکالی نداره؟؟؟؟درسته میگن ...

مهربون عزیزم من فقط یه چیزو میدونم رژیم نهایت ده درصد تاثیر داره 

پیاز چون منزیومش بالاست من شنیدم بهتره کمتر مصرف بشه

اما بازم میگم انقدر سخت نگیر برای رژیم

بیشتر زوم رو تخمک گذاری و اسپرم همسرت باشه

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
سلام بچها من اومدم خداراشکر فندقم خوب بود سفالیک با وزن ۲۲۰۰

خداروشکر عزیزم . ب سلامتی ان شاالله❤  

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
بچها تو هر سونو که رفتم یه تاریخ زایمان جدید زده کدومش اصلیه 🤔🤔🤔🤔

عزیزم رفتی سونو؟همه چی خوب بود ؟

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2738
راستی آتنا جون من هم بهت تبریک میگم ایشالا به سلامتی به دنیابیاد و باعث افتخار زندگیت بشه. دیر رفتی ...

قربونت برم صبا جون ممنون عزیزم ان شالله قسمت خودت 😘😘😘🙏🙏اره اون موقع که گفتم زود بود الانم تازه گفت ریزه که یهو پسرم دوتا پاشو داد بالا خودشو نشون داد😃😃😍😍

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
خدا نکنه عزیزم زنده باشی و سرافراز  انشاالله منم این روزارو تجربه کنم توکل به خدا 🙏🏼

ان شالله عزیزم ان شالله به زودی زود تجربه میکنی😘😘🙏🙏

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
2706