2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013656 بازدید | 355184 پست
ممنونم عزیزم من میخواستم واسه اینکه سوخت و ساز بدن بالا بره بخورم ولی شک داشتم

عزیزم ادتون کردم ببین درسته چون مهساچنتابود

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
برنامشو ندارم.بزار ببینم میتونم نصب کنم

نصبش خیلی راحته گوگل پلی وبازارداره نصب کردی اسم بگو ادبشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها لطفا کمک من امروز دوازده سیکلم هساگت رفتم دستشویی معذرت میخام ترشحات سفید داشتم بیشتر شبیه لخ ...

فاطمه جان این ماه اقدام داری؟

عزیزم کاسنی رو چطور به شوهرم بدم بخوره منظورم جوشونده کاسنی هست چطور درست کنم خودم هم بخورم یا نه؟؟ ...

عزیزم عرق کاسنی خیلی خوبه واسه مرد تو احادیثم بهش اشاره شده

برگ و ریشه کاسنی میتونی اندازه یه قاشق تو یه لیوان بجوشونی هرروز بهش بدی خودتم بخوری چون هم گرمه هم عروق رحم باز میکنه

برنجم من نشنیدم کسی سه ماه نخوره پسردار بشه

برنج طبعش سرده و اسیدی میکنه درسته ولی با مصلح خنثی میشه مثل زعفران یا روغن حیوانی یا کشمش

پس الکی خودت عذاب نده چون برنج معدن ویتامین بی هست و‌کنبودش برای مو و بدن خیلی مضره

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2728
عهه پس زیبا منظورت یاس بود.خییلی انتظارش طولانی شده اتفاقا چند روز پیش موعدش بود خیلی امیدوار بود ول ...

الهی انتظارش تموم بشه به زودی...دیگه نمیاد نی نی سایت 

طبیعی اقدام کرده بود یا آی وی اف ؟

الهی انتظارش تموم بشه به زودی...دیگه نمیاد نی نی سایت  طبیعی اقدام کرده بود یا آی وی اف ؟

الهی امییین🙏🙏

طبیعی.دکترش رو عوض کرده بود.چند روز مونده به موعد لک دید .فک کردیم لانه گزینیه ولی پری بود😔😔خییلی خوشبین بودیم

nini.plus/ninisaytiha

دوستای گلم هروقت نصب کردین نی نی پلاسو این لینک گروهه خودتون بیاین یابگین من ادکنم

الهی انتظارش تموم بشه به زودی...دیگه نمیاد نی نی سایت  طبیعی اقدام کرده بود یا آی وی اف ؟

آروین جان شمابااومدن ب نی نی پلاس موافقین؟

2738
ممنون عزیزدلم واقعا بزرگ ترین آرزوم اینکه یک روزی برم سنو و دکتربگه بچتون پسره😊من یک دفعه ازرو تخت ...

میفهمم من دوبار تجربه کردم😔

دفعه دوم تا کفت دختر بدون اینکه بفهمم مثل ربات بلند سدم و اجازه ندادم کارش تموم بشه حتی یادم نیست لباسم مرتب بود یا نه موقع خروج‌ خوردم به در 😭😭

اومدم نشستم روی پله جلو ورودی سونو زنگ زدم به خواهرم گفتم به مامان بگید دختر

نیم ساعت اونجا نشستم مات و‌مبهوت

بعد گفتم نه دروغه میرم یه سونو دیگه😭

چندوقت پیش خواب دیدم رفتم سونو کفتن پسره مثل دیوانه ها جیغ میکشیدم و فریاد میزدم خدایا شکر باورم نمیشه خدایا شکر

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

سلام بچها من اومدم خداراشکر فندقم خوب بود سفالیک با وزن ۲۲۰۰

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
قربونت.تخم مرغ چی میشه منو شوهرم بخوریم سیبم بگو فداتشم😍😍 تخم بلدرچین گرفتم.خوبه بخورم؟

آره همش خوبه تخم مرغو به من گفت زردشو بخورم خیلی بهتره ولی شوهرم کامل میتونه بخوره سیبم خیلی خوبه مخصوصا قرمز

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
خداروشکر عکس لطفن أذرجوووون

عکس بهم نداده😐😐😐خودمم حواسم نبود بگم 🤪🤪🤪

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
2706