2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010572 بازدید | 355183 پست
اره واقعا خواهر شوهرم با من باردار بود وقتی میخواست بره سنو گفتم اگه دختر بود چیکار میکنی گفت ای دخت ...

یه دایی شوهرم داره از دختر متنفره میگه هرکس دختر براش دنیا بیاد باید آب بریزه رو آتیش خودش یه همچین اصطلاحی داره هر کی هم دختر دنیا میاره پیششون نمیره وتا میتونه مسخره شون میکنه

تمام بچه ها ونوه هاش پسرن

عروسهاش ۳ تا ۳ تا پسر دارن واصلا هم دختر ندارن

خدایا دیگه هیچی ازت نمیخوام هرچی دارم فکر میکنم از اول زندگیم تاحالا به هیچکدوم از آرزوهام نرسیدم پس معلومه تو اصلا منو نمیبینی دیگه مزاحمت نمیشم
لیانا جان عکس نی نی منو دیدی ؟ همه گفتن دختره شما عکس گل پسرتو اگه داری بزار ببینم سونوی قلبشو

آره عزیییزدلم تبریک هم گفتم بهت  

من سر در نمیارم اصلا از عکس سونو راستش

عکس سونو قلب نی نیمو ندارم چون من اون موقع به خاطر ویار شدیدم بیمارستان بستری شدم و همونجا تو بیمارستان واسه تشکیل قلبش سونو دادم بیشعورا عکس ندادن بهم فقط شرح حال دادن  

ولی ذهنتو درگیر این چیزا نکن من انقد تحقیق کردم اینا همش سرگرمیه، مثال نقض همه چی زیادههه

نی نیت پسره انشالله

يا امام رضا...بطلب❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
شکمی عزیزم، تو مواقع ضروری واژینال انجام میشه واسه شما نیازی نیست

ممنون عزیزم

برای بارداری همه منتظرا و سلامتی پسرام 1 صلوات میفرستید  خدایا شکرت برای هدیه ای که دادی
ببین ادرار باید۱ سانت باشه.ن بیشتر ن کمتر اینو ول کن برو رژیمو بگیر.منک هنگ کردم آخرش نفهمیدم چی بخ ...

خخخ عزیزم منم تو رژیمم چی ها میخوری اینماه اقدامم واس همین یکم وسواس دارم میگم دقیق باشه کارم

2714
عزیزم من گهگاهی ظهرها نفس تنگی شدیدی میگیرم و احساس خفگی و کرختی میکنم، نمیدونمم از چی میتونه باشه، ...

انشالله

اره منم یدفعه دمای بدنم میره بالا داغ میشم 

فک کنم همه این علایم طبیعی باشه چون یه موجود زنده تومون هست دیگه

انشالله ب سلامتی هممون زایمان کنیم و بچه هامون سالمه سالم باشن

نه عزیزم من خداروشکر ندارم فقط اگ یه خرده پشت سرهم حرف میزنم نفسم میگیره و زیر دلم یه جوری میشه طبیع ...

اره منم تو صحبت کردن کم میارم نفس گاهی که فک کنم طبیعی باشه

عزیزم اگر اشکالی نداره من لیست منتظرها روبدم  و بعد هرکی جاموند اضافه کنید نسرین ماهور رز ...

فاطمه جان اسم یاس رو هم میشه بنویسید.نمیدونم اونموقع که یاس تو تاپیک بود شما هم بودید یا نع.اونم ده ساله ازدواج کرده و دو بار ای وی اف و هنوزم همچنان منتظره.بچه های باید یادشون باشه

@yasyas    

ماهور جان وقتی تو ایام پریودی قرص میخوری دکترم گفت روی  بعضی ها علایم تخمک گذاری رو نشون نمیده ...

خداخیرت بده نازگل جانم

من همیشه از ترشحاتم میفهمیدم و‌یه درد یه لحظه ای

اینبار اولین بار بود که لتروزول خورده بودم و خودم فکز میکردم تا پنجشنبه که ۱۷ سیکلم بود ترشحات و درد داشتم

درحالیکه دکتر گفته بود تا اخر تایم سه شنبه ازاد میشه و من هیچ علایمی دال بر ازاد شدنش نداشتم تا پنجشنبه که ترشحاتم تموم شد

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

سلام خانما

کسی میدونه رحم بصورت رتروفلکس(retroflex)  یعنی چجوری؟برا بارداری مشکل ساز میشه؟تازه یه ماهه سقط کردم 

رتروفلکس مادرزادیه یا بعد سقطم اینجوری شده🙄

♥ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ♥
2706