2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010547 بازدید | 355183 پست
استرس خیلی بده منم مطمئنم دفعه قبل آی یوآی منفی شد بخاطراسترس بیش ازحدم بود...توروقرآن استرس نداشت ب ...

ان شالله این دفع باردار میشی عزیزم.چشم به خاطر خواهر گلم نمیرم این ۲۲ روز صبر میکنم😘😘

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست جونا 

بهار هاشمی رو‌ برام صدا میزنید،برای من نمیدونم چرا نمیشه 

میخوام ازش بپرسم ببینم برای کیستش ال دی خورده بود یا نه؟؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2456
وووی بچه ها  استرس گرفتم،انقدر به خودتو استرس ندید،دیگه هر جنسیتی هست شکل گرفته،مطمین باشید تا ...

دست خودت نیست رز جونم بزار انشالله باردار بشی بعد میفهمی چی میگم ان شالله به زودی گل پسررت بشینه تو دلت عزیز دلم ماهم دعا کن😘

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
ان شالله این دفع باردار میشی عزیزم.چشم به خاطر خواهر گلم نمیرم این ۲۲ روز صبر میکنم😘😘

الهی قربونت برم حالاشد...اصلن بهش فک نکن ازبارداری وهوس چیزی کردنت لذت ببر😌😌

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2714
الهی قربونت برم حالاشد...اصلن بهش فک نکن ازبارداری وهوس چیزی کردنت لذت ببر😌😌

خدا نکنه عزیزم😘😘حتما 👍👍🤗😋

فدات بشم عزیزم تورو خدا دعام کن عزیزم خیلی محتاجم😔😔😘

عزیزدلم من اون موقع که خواننده خاموش بودم حدودا یه سال پیش ، هنوز هییچکی اینجا من و نمیشناخت، رفتم مشهد حرم انقد بچه های اینجا رو دعا کردم نزدیکانمو دعا نکردم، الان که دیگه هر لحظه تک تکتون تو دعاهای هروزمین، مخصوووووصا شماهایی که بچه های دوم و سومتونه، اینجا زیاد چیزی نمیگم ولی فقط خدا می دونه که همتونو با شرایطتتون مو به مو میشناسم و دعا میکنم

يا امام رضا...بطلب❤️
دست خودت نیست رز جونم بزار انشالله باردار بشی بعد میفهمی چی میگم ان شالله به زودی گل پسررت بشینه تو ...

به قران درکتون میکنم،ازاسترستون قلبم توی دهنم میزنه،فقط یاد خودم میافتم،ولی سریع به این فکر میکنم که خواهرام نفسم هستن،بدون وجودشون میمیرم،بعد میگم فوقش دختر شد برای این دردونه ام خوب میشه❤️❤️❤️❤️

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
عزیزدلم من اون موقع که خواننده خاموش بودم حدودا یه سال پیش ، هنوز هییچکی اینجا من و نمیشناخت، رفتم م ...

عزیزدلم امام رضا جواب این همه خوب بودنت بهت داده .ان شالله از دعاهای الانتم گل پسرتو صحیح سالم بقل میکنی .ان شالله هرچی از خدا بخوای بهت بده عزیزم جواب این همه خوب بودنتو😘😘😘

2706