2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013318 بازدید | 355184 پست
سلام عزیزم , به سلامتی مبارک باشه , انشاا... خوش قدم باشه براتون عزیزم اتفاقا یه همبازی برا دخترت م ...

مرسي مهربون به خاطر دلگرميت،،خودمم وقتي به اخرش فكر ميكنم خوشحال ميشم

واقعا از اين رژيم ها بدم اومده روح و روانتو درگير ميكنه 😰

و خدايي كه در اين نزديكيست ........
سیمیلاک ای آر هست؟عزیزم این به پروتئین گاوی حساسیت داره. شیر  ای آر نمیتونم بدم دیگه. بچم ...

نمیدونم عزیزم از دکترش بپرس

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مهسا جون کسی رو نمیشناسی بچش شرایط من رو داشته باشه ، هم رفلاکس هم آلرژی،وشیر خشکی هم باشه

ستاره جان خیلی دلواپس اینده میدونم دخترش هم رفلاکس داشت هم الرژی ولی فکر کنم شیر خودشو میخورد 

فکر کنم بهتر بتونه راهنماییت کنه 

اگرم تونستی یه سر پیش دکتر میترا ابراهیمی ببرش

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️
@مهسااااااااااا     عزیزم اتنا جون میگن که سونوشون رو‌تشخیص بدی پسره یا دختره؟؟؟؟

عزیزم کجاست سونوش ؟

2728
این حرفو نزن اعظم جون... ما تو غم و شادی همدیگه شریکیم . ان شاالله به حق جد مامانت این مشکلاتت تموم ...

فدات زینب عزیزم . الهی که گل پسرتو صحیح و سالم بغل بگیری 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
فدات زینب عزیزم . الهی که گل پسرتو صحیح و سالم بغل بگیری 

اعظم عزیزم نی نیت خوبه؟ گل پسر ؟

این چند وقته خیلی گرفتار بودم همش میخواستم بیام ازت بپرسم نشد

خوشحالم که تیکرت سر جاشه🥰🥰

ای جوووونم ....گیسو طلای تو جز اون پنج درصد بوده....ولی باور کن مریم جان من تو یه گروه ۹۰۰۰ نفری بار ...

پسر من ۱۷۵ بود 😍

خانوما در مورد روش رمزی کسی بوده غلط دربیاد واسش ؟؟مثال نقض هم داره؟؟ یا همه صددرصد درست بوده

مال منو همه از روی رمزی گفتن دختره 

اعظم عزیزم نی نیت خوبه؟ گل پسر ؟ این چند وقته خیلی گرفتار بودم همش میخواستم بیام ازت بپرسم نشد خوش ...

سلام مهساجان خوبی؟ رهام خان چطوره؟

والا نی نی که هیچ تکونی نمیخوره که ازش خبری داشته باشم همچنان یک در میان سرم میزنم و حال روحیم هم خیلی خیلی خرابه 

هرچقدر بیشتر در مورد این مشکل لامصب پرس و جو میکنم به چیزای بد و وحشتناک میرسم ولی خب توکلم به اون خدایی هست که این بچه رو در اوج ناامیدی بهم داد 

سلام مهساجان خوبی؟ رهام خان چطوره؟ والا نی نی که هیچ تکونی نمیخوره که ازش خبری داشته باشم همچنان یک ...

اعظم جان رهامم خوبه عزیزم 

دخمل نازت خوبه؟

نی نیمون پسره؟ 

انومالی رفتی؟

اعظم توروخدا انقدر به این بچه استرس نده اگه به حرف این دکترا بود که دور از جون تا الان نمیومد 

یادت نیست رهامم چقدر کم تکون میخورد من همش سونو بودم 

الان بیا ببین چه کار میکنه 

بعدشم تو تازه هفته ۲۱ هستی تکونای الان مهم نییست و قرار نیست همرو متوجه بشی کوچولو هنوز

تازه تکوناشون از هفته ۲۸ـ۳۰ مهم میشه 

اعظم کاربر طنازو یادته همون شهلا جونو یادته چقدر استرس کشید پسرش ریزه و رشد نداره 

یادته چقدر گریه میکرد 

الان هزارماشاالله باید ببینی پسر تپولوش چقدر جیگره 🥰🥰

مطمئن باش توام به صحیح و سلامت بغل میگیریش

اعظم جان رهامم خوبه عزیزم  دخمل نازت خوبه؟ نی نیمون پسره؟  انومالی رفتی؟ اعظم توروخدا ...

مهسا مشکلم تکونش نیست اصلا 

دکتر میگه بچه هایی میزان مایع آمونیوتیک از سه ماه اول کم بوده باشه هر لحظه احتمال توقف رشد و زبونم لال .... دارن 

چن تا دکتر رفتم همشون همین حرفو زدن واسه همین اونا میگن باید حواست بیشتر به تکونش باشه که اگه خدایی نکرده .... زود متوجه بشی 

به نظرت با این حرفا میتونم آرامش داشته باشم ؟ بخصوص که این احتمال تا لحظه  تولد بچه وجود داره و نمیشه گفت دیگه به فلان ماه که برسه خطر رفع شده 

موقع شیر دادنت خیلی دعام کن چون پسر هم هست خطر بیشتره چون جنین پسر ضعیف تره 

نازنین هم خوبه خاله جون هر روز از اداره که میرسم زود میاد شکممو بوس میکنه با داداشش حرف میزنه و هر روز سر خرید وسایل واسه داداشش با ما دعوا میکنه 

راستش منم دل و دماغ خرید اینا ندارم بچم هم هی سر این موضوع ناراحته

ممنونم عزيزم،،انشالله خدا بچه هاي گلت رو برات نگه داره🙏🏻🙏🏻 ي كم باورش برام سخت بود اول،،هنوزم ت ...

حق داری این تقریبا کابوس همه ی بچه های رژیم داره مخصوصا ما که ی دخترم داریم اما باور کن آخرش بهترین حالت برادخترته...هیچچچچچ وقت برادر مث خواهر نمیشه برا ادم...من کلا دوتاخودهرکوچیکتر دارم و داداش ندارم هیچ وقت ناراحت نداشتن داداش نبودم اما نمیتونم ی ثانیه به نداشتن خواهر فک کنم...هنیشه دلم برا پریا میسوزه که از این نعمت محرومه

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
پسر من ۱۷۵ بود 😍

دیدی درست میگم....خدا نگه دار گل پسرتم باشه عزیزم....باور کن من اشتباه نمیکنم میدونی مهسا جون توی یه گروه ده هزار نفری ۹۰ درصد بچه هایی که ان تی میزاشتن بالای ۱۶۰ پسر بود حالا چه جوریه من نمیدونم فقط شاید ده درصد یا کمتر زیر ۱۶۰ پسر بود منم واسه خاطر همین میگم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
به نظر من اقا پسر هستن🥰🥰🥰

وای مرسی مهسا جون 🥰😍😍😘😘تو اعلانات اسمتو دیدم  چشام بستم چندتا صلوات فرستادم بعد پیامتو باز کردم😀😀

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
2706