2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013145 بازدید | 355184 پست
انشالله ک الان یه پسرسالم تودلته وباخوشحالی میای تاپیک🙏

مرسي عزيز دلم انشالله خدا از دهنت بشنوه عزيزم 

انشالله خدا به شما و همه دوستان هم ببخشه 🙏🙏

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دریا جون جوشونده ی ریشه ی کاسنی رو چطور درست میکنی عزیزم؟؟؟

عزیم یه مشت از ریشه ی کاسنیو میریزی تو قابلمه با دولیوان آب بعدش با شعله ی ملایم میزاری یه لیوانش‌ جوش بره یه لیوانش بمونه اون یه لیوانو نصف خودت نصف شوهرت صبح قبله صبحونه میخورین 

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2728
عزیزم تویه بارآی یوآی تعیین جنسیت شدی یادوبار؟؟؟نمدونم والادیگ تصمیمموگرفتم

من دو بار ،،، بار اول که نشد خیلی باهام حرف زد که بازم بیا بار دم درصدش بالا میره رحم آماده تره و اینا ،،ولی بازم نشد ،،حالا که تصمیمتو گرفتی انشالله نتیجه بگیری عزیزم

😍خدایا شکرت 😍

کسی میتونه راهنمایی کنه من و لطفا 

من تقریبا ۱۳ روز پرلم عقب زده سه روز پیش رفتم سنو واژن گفت اندومتر اکوژن و از بتام هم منفی بود دوتا امپول پرژسترون دادن نزدم فقط یه حالت تهوع خیلی کمی دارم که اذیتم میکنه دیروز خیلی حالم بود دوباره بیبی چک زدم منفی شد بعد واسه اینکه پری بیاد دوتالیوان پر اویشن خوردم بعد دیدم بیبیچکم هاله داره مگه اگه باردار بودم تو سنو واژن مشخص نمیکنه مگه هنوزم پریودم نیومده

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
کسی میتونه راهنمایی کنه من و لطفا  من تقریبا ۱۳ روز پرلم عقب زده سه روز پیش رفتم سنو واژن گفت ...

خاهرشوهرم چهار روز بعد عقب انداختن رفت سونوی معمولی نشون نداده بود فقط گفته بود دیواره رحم ضمیمه.روز بعدش بی بی انداخت مثبت شد.ولی مال شما واژیناله رو نمیدونم.ولی چون هاله انداخته نود درصد ان شالله بارداری

❤️
ضمیمه اشتباه تایپی بود ضخیمه

واسه من گفته رحم اکوژن اخه چرا اینقده بی دقتن😢من دوتالیوان اویشن خوردم واسه اینکه پریود بشم

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
کسی میتونه راهنمایی کنه من و لطفا  من تقریبا ۱۳ روز پرلم عقب زده سه روز پیش رفتم سنو واژن گفت ...

اگ دوس داری یه بار دیگ آز برو پس فردا، داروی گیاهی هم نخور به نظرم همون آمپول میزدی بی ضررتر بود منم ماهی ک باردار شدم آمپول پروژسترون زدم ک پری بشم نمیدونم چرا انقد مطمن بودم ک باردار نیستم خداروشکر هیچ مشکلی هم برام پیش نیومد سونو دیر نشون میده بتا باید بالای 1500باشه ک نشون بده 

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
2706