2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013555 بازدید | 355184 پست
نه من نخوردم ،،منم دکترم خیلی باهذم حرف زد و میگفت بار دوم درصدش بالا تر میره وقتی ای یو ای بشی ،، خ ...

عزیزم تویه بارآی یوآی تعیین جنسیت شدی یادوبار؟؟؟نمدونم والادیگ تصمیمموگرفتم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
سلام خانما  ده روز ديگه جنسيت نينيم مشخص ميشه خيلي استرس دارم از الان تپش قلب گرفتم 😔😔😔 خي ...

انشالله ک الان یه پسرسالم تودلته وباخوشحالی میای تاپیک🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نسرین جون از خدا میخوام که اینبار تو دلی داشته باشی و هدیه خانمم حسابی خوشحال بشه🤲🤲🤲🤲اللهم صل عل ...

توکل بر خدا مهربونم ان شاءالله به حق خط خط قرآن شما هم این ماه ماه آخر انتظارت باشه

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
سلام‌عزیزان ببخشید یه سوال من که فکرکنم این ماه نشد با کیت کاری کنم چون هشت مزداد دوبازه پری میشم و ...

حناجون اغلب 12پری میرن سونواگ میری دکتربرات آمپول مینویسه و اغلب بین24تا36ساعت تخمک آزادمیشه ومیگن اقدام داشت باش...یکی ازدوستام سونوسریالی رفته بودودوروزپشت سرهم ....سونوبهش گفته بودتا10ساعت دیگ تخمک آزادمیشه راس10ساعت و24ساعت بعدش نزدکی داشتن.حالاشمابایدازدکترت بپرسی کی اقدام داشت باشین

2731
سلام عزیزدلم الان اومدم تاپیک ومتوجه شدم بی بی مثبت شده خداروصدهزار مرتبه شکر خیلی خیلی خوشحال شدم ه ...

ممنون عزیز دلم ان شاءالله خودتم بزودی سامیار کوچولو میاد تو دلت . اینماه بیشتر به درد سینه ام دلخوش کردم تا بیبی .البته بیبی چکم زیر یک دقیقه خط انداخت بازم هاله است ولی خیلی زود ظاهر شد دیگه نمیدونم من که حتی پری هم میشم امیدوارم باردار باشم باز.ولی اگه این بار زبونم لال بخوره تو ذوقم بدجوری میشکنم . محتاجم به ببخش خدا و دعاهای شما . 

اینو ۱۲ ظهر با ادرار دوم تست کردم نتیجه اش شده این. اگه بازم خط بندازن یا پررنگ تر بشن بیبی هام حتما میرم آز .

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

سلام امروز ی مطلبی خواندم تو نت ک گفتم شاید برای شماهم جالب باشه در حقیقت یک روش تشخیص بارداری زود هنگامه طبق طب سنتی خودمون.فقط باید شش روز از روز اقدام گذشته باشه و آزمایش توسط یک محرم انجام بشه

❤️
مریم مهربون بهت تبریک میگم از سلامتی بچت بینهایت خوشحال شدم نمیدونم دوست داشتی چی باشه ولی شک نکن ...

ممنون عزیزم همه چی ازروی لطف ورحمت خداس.خداروشکرمیکنم که این لطفم شامل حال من شده

2738
😦😦😦خدابهت صبربده ربی من روزی 10 15تاهویج میخوره الانم تایم هویج خوردنشه خخخخخ

اي جانمم 😍😍 نوش جونش

عزيزم خودتم باهاش بخور تا ميتوني البته آبپز بخور با نمك 

البته اگه تو رژيمي 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
2706