2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013273 بازدید | 355184 پست

سلام دوستای گلم...من باز اومدم ی خبر ازتون بگیرم چند صفحه اخر و خوندم خیلییی خوشحالم نسرین جون ان شاءالله واقعا بارداری روژان جونم برا شما هم همینطور...خیلیا جدید بودن و من اصلا نمیشناختمشون....ان شاءالله همتون با دل خوش باردار باشید و جنسیت اونی که میخواین باشه‌...نی تی اعظم چی شد؟جنسبت نی نی کیا که من‌میشناسم معلوم شده؟

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
سلام دوستای گلم...من باز اومدم ی خبر ازتون بگیرم چند صفحه اخر و خوندم خیلییی خوشحالم نسرین جون ان شا ...

سلام عزیزم 

من همچنان منتظرم،نی نی اعظم حون و بهار هاشمی گل پسره

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام دوستای گلم...من باز اومدم ی خبر ازتون بگیرم چند صفحه اخر و خوندم خیلییی خوشحالم نسرین جون ان شا ...

نی نی بهار ارزوها هم گل پسره،

عزیزم شرمنده فرداحتمامیفرستم الان درجوارخانواده همسرهمه خابن نمیتونم لامپوروشن کنم حتمامیفرستم تافرد ...

عزیزدلم 

مبارک گل دخترت باشه انشالله 

امیدوارم بشه چراغ و امید زندگیتون🥰🥰🥰😍😍😍😍

2728

بچها سلااام شب بخیر من دوشنبه چهارشنبه و دیشب اقدام داشتم‌ البته برای اولین باره ها ممکنه باردار بشم 🤣🤣🤣🤣امروز اصلا از صبح بیخودی کلافه بودم‌بی نهایت عصصصصبی اصلا یه حال عجیب بدی داشتم‌به نظرتون باردارشدم؟؟؟ به این زودی ممکنه اصن؟؟

بچها سلااام شب بخیر من دوشنبه چهارشنبه و دیشب اقدام داشتم‌ البته برای اولین باره ها ممکنه باردار بشم ...

شنیدی میگن دیر اومدی نخواه زود برو...

جریان توه

بینهایت زوده واسه فهمیدن اینکه بارداری یانه

علم هیچ وسیله ایی اختراع نکرده که کمتر از یک هفته تا۱۰روز تشخیص بارداری بده

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
سلام عزیزم  من همچنان منتظرم،نی نی اعظم حون و بهار هاشمی گل پسره

ای جانم...چندماه شد اقدامت؟؟درست میشه ان شاءالله...وای خداروشکر که پسرن...ان شاءالله تنشون سالم باشه و به خوشی بغلشون کنن...اعظم چندماهشه؟بهارهاشمی چی؟

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
عزیزم ریشه ش چیه‌من از عطاری گرفتم دم میکنم خودم‌ منظورت همونه ولی شوهر من نمیخوره میگه بدمزه س 🤣🤣

شوهرمنم واسه خوردن عرق کاسنی خیلی ناز میاد

عرقش قابل تحمل تره

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
ای جاانم....منم بین هیرادومهرسام موندم...واس پسرآینده م انتخاب کردم

اي جانم عزيزم انشالله به زودي گل پسري ميشينه تو دلت عزيزم😘

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
مامان مهدیه هم مگه بارداره ؟ مرسی عزیزم ایشالله نی نی جون صحیح و سالم بیاد بغلت 

فداتشم انشالله 

انشالله باردارن بله عكس بي بي گذاشته 

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
2706