2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013326 بازدید | 355184 پست
شکرخدادخترنعمته براپدرومادرش

مریم جون عزیزم خدا روشکر عزیزم گل دخترت سالمه ان شالله زیرسایه پدرمادرش بزرگ بشه عزیزم🙏😘😘

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شاید ایشااله اونجا مشخص شه .وروجک من که اینقد خسته بود به خودش زحمت نداد یه کم خودشو تکون بده 😒😒دا ...

ایشالله ای جانم عزیزم🥰🥰😍🤗منم کاکائو انقد خوردم رفتم داخل بازم نشون نداد

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
2728
شکرخدادخترنعمته براپدرومادرش

بخداباورت نمیشه دهتراولم بدنیااومدقرعه کشی خونگی داشتیم نفرسوم4میلیون برامون دراومد....دختردومم ک دنیااومد هنویه ماهش نبود12میلیون قرعه کشی بین نماینده هدی بیمه ب اسمم دراومد....درسته مثل وام بودولی همونجاخیلی ب دردمون خورد...خداروشاکرم دوتادختردارم بقرآن جدی میگم ن اینک بگی دارم چرت وپرت میگم بقول دریاجان اگ من دوتاپسرداشتم زمین وزمانوبهم میدوختم تااینک خدابهم دختربده.

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
میشه دوتا امپول ازاد سازیو باهم بزنم؟

شدن که میشه ولی عزیزم چرا این کار را بکنی اخه با یه دونه آمپول هم ازاد میشه بدن تو که مشکلی نداره خدایی نکرده تخمک زیادی بزرگ میشه و کیست میشه و کار دستت میده 

همون دوزی که دکتر بهت گفته را یه دونه بزن

واااای ننه چه طلایی هم‌هستش خانووووووم عرروسک جون خدانگهش داره خیلی نازه این جیگزت زنده باشه

نظرلطفته حنااااجووووووون 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘انشالله خدا حافظ پسرنازتوهم باش

بخداباورت نمیشه دهتراولم بدنیااومدقرعه کشی خونگی داشتیم نفرسوم4میلیون برامون دراومد....دختردومم ک دن ...

منم دقیقا از پر روزی بودنش حدس زدم این نی نی مم دختره 

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
بچه ها گلاب به روتون برای اسهال چی خوبه ؟

نعناع تابحال خودت خشک کردی؟؟؟چوبشو دم بکنن بخورن سریع خوب میشه

منم دقیقا از پر روزی بودنش حدس زدم این نی نی مم دختره 

خداواست حفظش کنه بخدادخترروزیشوباخودش میاره

مبارکت باشه عزیزم ...عاقبت به خیر و خوشبخت باشه زیر سایه پدر و مادر  

سلام آروین جون من باکلی دوندگی ول من پیداکردم براشوهرم ول من و ول وومن براخودم....دیگ پروفرتیل سفارشندادم....بنظرت ول من خوبه؟؟؟؟

2706