2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013555 بازدید | 355184 پست
سلام ببخشیدتازه تموم شدفورن اومدم اینجا.لطف خدایه دخترخوشگلوسالمه.شکرش

عزییییز دلم مبااارک باشه.ان شااله همیشه سالم و سلامت باشه گل دختر نازت😍😍😍ممنون که زود خبر دادی😚😚😚

جاااان دلم عزیزم خداروشکر...‌مبارکت باشه دخملی....گیسو طلا....

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

درسته من دارم تلاش میکنم برای پسر ولی به خداوندی خدا قسم که اگه دختر نداشتم زمینو زمانو به هم میدوختم برای دختر داشتن😍😍😍😍😍

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

اخ جونم مبارکه قدمشششش اسمش چی‌میخای بزاری وای دختر خیلی حوبه👏👏👏👏مبازکه اولی هستش یادومی؟؟؟

2728
 درسته من دارم تلاش میکنم برای پسر ولی به خداوندی خدا قسم که اگه دختر نداشتم زمینو زمانو به هم ...

آفرین دقیقن مثل من.راستی سلام چطوری؟

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
آفرین دقیقن مقل من.راستی سلام چطوری؟

قربونت گلی...خسته به خدا....میخوام برم شام دخملیو بدم

من برای دختر دلم ضعف میره یه پسر دازم ولی همیشه دختز میبینم بغل مامانشون دلم غش میره 

قدمش مبازک باشه خداجون شکرت یه بچه سالم قسمت مرمری جون کردی 

هورااااااا دخی نازمون توراهه

قربونت گلی...خسته به خدا....میخوام برم شام دخملیو بدم

😦😦😦خدابهت صبربده ربی من روزی 10 15تاهویج میخوره الانم تایم هویج خوردنشه خخخخخ

2738

چه خوب هویج عاااالیه بزار بخوره نوش جانش

من برای دختر دلم ضعف میره یه پسر دازم ولی همیشه دختز میبینم بغل مامانشون دلم غش میره  قدمش مبا ...

میدونی تنوع لباس دختر تلی ک سرشون میذارن...وای کفشای رنگی رنگیشون.....دامن 😍😍😍😍من ک میرم واس دخترام لباس میخرم دلم میخادهمه نوع و رنگشوبخرم براشون...مخصوصن کوچیکه ک تنوع بیشتره واسش

ای جونم سلام دریا جون عزیزم حالت چطوره

فاطمه حونم اون هویج‌خوره منو گاز بگیر بزار بخوزه هویج‌خوبه ولی زیادش دل درد میگیره اخه ای خدااا🤣🤣🤣

چه خوب هویج عاااالیه بزار بخوره نوش جانش

فدای تو میترسم دوروزه دیگ خرگوش بشه روزی یک کیلونیم هویج میخوره😊😊

ای جونم سلام دریا جون عزیزم حالت چطوره فاطمه حونم اون هویج‌خوره منو گاز بگیر بزار بخوزه هویج‌خوبه و ...

خوبم قربونت برم دکتربودم قانعم کرددوباره آی یوآی انجام بدم.....چششششششم عزیزم بذارعکسشومیذارم ببین درحال هویج خوردن

2706