2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013329 بازدید | 355184 پست
رز جانم دیدم عزیزم اسکرین شاتو مرسی عشقم ..توکل بخدا حالا برم سونو ببینم چه جور میشه ..هرشب میگم نکن ...

عزیزم هر شب اقدام نکن ۲۸ تا ۳۰ نهایت ۳۶ ساعت بین اقدامات فاصله بنداز 

سلام مهربونا خوبين؟ @روژان22    و @مامانهدیه    عزيزم خيلي خيلس تبريك ميگم& ...

خونه نیستم بهارم .خیلی دعام کن لطفا

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اروین جان میبینی چقدر گیج و سرتا پا استرس شدم 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2728
فدات عزیزم زحمت میکشی عکس سونو ان تی رو برام بزاری

عزیزم من خونه نیستم گلم 

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
خدا کنه همین طور باشه ممنون عزیزم

فدات امیدت باشه بخدا

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
عزیزم فکر کنم اسمت زینب باشه اگه اشتباه نکنم ،زینب جان اسم دکترت تو مشهد چیه؟؟ پیش همین دکترت باردار ...

بله اسمم همینه. سری دوم که باردار شدم اره زیر نظرش بودم. ولی الان نه ... اسمش هم مهدی ترک زاده ست 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
دوستای گلم سلام من امروزدکترم بودم بازم آی یوآی گف انجام بدم...خیلی باهام حرف زدک نظرموعوض کرد توکل ...

سلام عزیزم بسلامتی 

منم دوس داشتم آی یو آی کنی بالاخره فکر کنم درصد جنسیت پسر بالاتر بره

ان شاالله که هر چی خیر واست پیش بیاد😍

هیچی از هیچکس بعید نیست

میشه دوتا امپول ازاد سازیو باهم بزنم؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
واي خدايا راست ميگي؟؟؟؟؟ واي من يه مدتي نبودم چخبره😢 خيلي خيلي ناراحت شدم خدايا سردرد گرفتم😭 ان ...

نیستی بهار جون

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
عزیزم خدا انشالله یه سوپرایز عالی برات داره که تا الان جنسیت نی نی مشخص نشده حتما  حکمتی داره ک ...

الهی قربونت برم که اینقد حرفات اروم کرد دلمو.ان شاااله هرچی که از خدا میخوای بهت بده عزیزم😍😍

سلام عزیزم بسلامتی  منم دوس داشتم آی یو آی کنی بالاخره فکر کنم درصد جنسیت پسر بالاتر بره ان ش ...

مرسی عزیزدلم...والااولش گفتم طبیعی اقدام.میکنیم ولی قانعم کرد ب فال نیک گرفتم انشالله خیری توش هست......انشالله تموم خواسته هات برآورده شه عزیزدلم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
عزیزم من دفعه قبل هردوروباهم زدم.دکترم گفت بزنم

مرسی گلم .راستی دکترتون چی گفتند ؟؟

2706