2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013284 بازدید | 355184 پست
نرگس الان برم سونو چیزی مشخص میشه؟ امروز قرار با دوستم برم دکتر ماه قبل معرفیش کردم به دکتر خودم شکر ...

نسرین جون به نظر من یه کم صبر کن عزیزم فک نکنم الان چیزی مشخص بشه.من که بی بی چکم یادته.با اون واضحی رفتم پیش دکترم سونوم کرد اصلاهیچی  مشخص نبود.بمون بی بی یه کم پررنگتر شه ایشااله.از بده چند وقت بعدش ان شااله میری سونوی قلب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان.من ماه پیش اقدام داشتم اما موفق نبود امروز پریودیم تموم میشه.از کیت تخمک گذاری چجوری میشه استفاده کرد؟قیمتش چنده تو بازار؟

به راحت نفسی،رنج پایدار مجوی....😔                                 شب شراب نیرزد به بامداد خمار....🤪 
@ابیa     سلام عزیزم خوبی خانومی؟نی نی گلت چطوره؟ویارمیار که نداری خداروشکر؟

سلام فدات شم خوبم خداروشکر خیلی بهترم نی نی هم خوبه 😘

نی نی ناز شما چطوره ؟

ویارم خیلی کم شده خداروشکر

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
2728
@ابیa     سلام عزیزم خوبی خانومی؟نی نی گلت چطوره؟ویارمیار که نداری خداروشکر؟

ویار خودت چطوره حنانه جون ؟

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
عزیزم تاجایی که من میدونم وقتی تخک نداری پریود نمیشی باید بری تخمدانات رو چک کنی ببینی تخک گذاریت چ ...

خوب بعد آمپول 1تیر شدم پس موعود بعدیم 1مرداد میشد ک دکترگفت اگه نشدی حامله ای ما من زودتر از یکم شدم باید چیکارکنم چ آزمایشی انجام بدم ببینم تخمک هام چطوریه

😕😕😔😔😔

خدایا یه دنیا ممنونتم ک پسرکوچولومو سالم و سلامت بدستم رسوندی خدایا پسرم و به تو می سپارم همیشه نگهدارش باش. الهی آمین 🤲🤲🤲🙏🙏🙏
سلام بچها من دوماه پریود نمیشدم بعدش آمپول زدم ک بشم و بعد برای بارداری اقدلم کنم چند روز بعد امپول ...

اولین قدم برابارداری صبوری وآرامشه.منم مثل توبودم 3روزپیش آرزوی مرگموداشتم وقتی پری شدم.حالاهم بااقتداربیشترراهتوادامه بده

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
چرا کارمند بانکم.... خب من الان ۵ ماه از بارداری مو دارم نمیرم سرکار. دنبال اینم که ۹ ماه مرخصی زایم ...

من شرکت ازاد، حسابدارم

اینجا که فعلا باید بیام سرکار بعدش هم فوقش بهم یه ماه مرخصی بده بیشتر میدونم نمیده 

خونه مادرشوهرم نزدیکه شرکت هست بچه و میزارم پیشه اون

سلام دوستان.من ماه پیش اقدام داشتم اما موفق نبود امروز پریودیم تموم میشه.از کیت تخمک گذاری چجوری میش ...

من گرفتم.مارک روژان4تومن بودش.سیکلت ماهانه ت چ جوریه؟

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
سلام دوستان.من ماه پیش اقدام داشتم اما موفق نبود امروز پریودیم تموم میشه.از کیت تخمک گذاری چجوری میش ...

قیمتش ۱۱۳۰۰ پنج تا کیت داره.من سیکلم ۲۸ روزی از روز ده گذاشتم اما از چهارده ی هاله انداخت شونزدهم مثبت شد

❤️
سلام مریم جان خوبی عزیزم.نی نی چطوره😍😍 ان شااله که امروز خبرای خوبی برامون  بیاری.ساعت چند وق ...

فدات عزیزم.ان شاءالله به دعای شماخوباهمه چی خوب باشه.ساعت۶ بایدبرم برانوبت ببینم چی میگه

اولین قدم برابارداری صبوری وآرامشه.منم مثل توبودم 3روزپیش آرزوی مرگموداشتم وقتی پری شدم.حالاهم بااقت ...

خیلی دلم شکست امروز انقد گریه کردم همیشه میگفتم بااقدام اول میشم حالا بنظرشما من کی باید اقدام کنم وقتش کی میشه

خدایا یه دنیا ممنونتم ک پسرکوچولومو سالم و سلامت بدستم رسوندی خدایا پسرم و به تو می سپارم همیشه نگهدارش باش. الهی آمین 🤲🤲🤲🙏🙏🙏
2706