2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010571 بازدید | 355183 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

رز جونم ظهر بیبی گزاشتم در جا هاله انداخت هنوزم تو شوکم

خدایا 

هزاران مرتبه شکرت 🤲🤲🤲🤲🤲

حال خوبت قسمت همه ی منتظرها💋💋💋💋

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
خداروشکر نرگس جان انشالله سلامت بغلش کنی، ای بابااااا فقط نی نی من بیحیا بود     تو سونوی ...

قربون بیحیا مون برم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2456
خدایا  هزاران مرتبه شکرت 🤲🤲🤲🤲🤲 حال خوبت قسمت همه ی منتظرها💋💋💋💋

الهی آمین

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
کی ازمایش میدی عشقم؟؟

نمیدونم راستش میخوام یکی دوتا بیبی چکه دیگه هم امتحان کنم بعد برم

2714
قربونت عشقم .الان دارم از دکتر میام شکر خدا جواب ازمایشمم خوب بود .تو مطب سونوم کرد .نی نی دَمَر خوا ...

قربونش برم گلپسرمون خسته است 

خیلی هیجان دارم نمیدونم چکار کنم آروم بشم هنوزم دستام میلرزه

خودتوکنترل کن گلم حق داری الان روتغذیه ت تمرکزکن

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
عزیزم من سر هر دوتا بچه هام بیبی چکم هاله افتاد آز که دادم حامله بودم انشالا که شما هم بارداری عزیز ...

درد سینه هام که داره شدتش بیشتر میشه دمای بدنم که ثابت مونده نفخ شکمم که از بعد تخمک گزاری ادامه داره و ترشحات کمو بیشم بیشتر از ماههای گزشته دلخوشم کرده

2706