2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013555 بازدید | 355184 پست
عزیزم خدادوتامیوه بهشتی برامون آفریده یکی دخترویکی پسر....تویکیشوداری وحالاهم میوه دیگ ک پسرسالم خدا ...

وای خدا 😭😭😭😭😭😭ینی من دوباره مامان شدم 

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
دریاجون طب سنتی بهمون گفت همسر کاسنی بخوره نجاتیان گفته یک هفته به اقدام روزی یه لیوان کاسنی بخورید ...

مهربون جون میشه لیست کاملتوبهمون بدی

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خدا 😭😭😭😭😭😭ینی من دوباره مامان شدم 

بله عزیزم تواوج ناامیدی مامان یه گل پسرشدی😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘انقدرم استرس و هیجان نداشته باش گلم واس پسریمون خوب نیست

2731
بچها من با همون یه خط ولی توی همون روزای تخمگ گذاری  اقدام‌داشتم مشکلی نیست که؟؟؟ بزنه الکی ال ...

انشالله ک بشی و صاحب یه پسرتپل مپل ناز

فدات بشم من ان شاءالله گل پسرنو به سلامت بغل میگیری

قربونت عشقم .الان دارم از دکتر میام شکر خدا جواب ازمایشمم خوب بود .تو مطب سونوم کرد .نی نی دَمَر خوابیده بود😍بچم انگار خییلی خسته بود😆دکتر هرکار کرد وضعیتش رو تغییر نداد تا ازش رونمایی کنیم 😒

2738
فاطمه دعام کن خیلی دعا کن اگه زبونم لال پری بیاد یا آز منفی بشه نمیدونم چه بلایی سرم میاد

عزیزم من سر هر دوتا بچه هام بیبی چکم هاله افتاد آز که دادم حامله بودم انشالا که شما هم بارداری عزیز دلم

دوستای گلم اگه خدابخادبتونم سونونوبت بگیرم بعدظهرمیرم سونودعاکنین بادلای پاکتون مهربونا.دراولین فرصت ...

ای جوووونم انشالله که خوش خبر میای پیشمون مریم جاااااان، برات صلوات فرستادم  

يا امام رضا...بطلب❤️
بچه ها من چند شب پیش خواب دیدم دارم تو یه باغ میوه زردآلو میچینم از درخت و از زمین .کسی تعبیرشو میدو ...

مامان هدیه عزیز بهت تبریک میگم امیدوارم یه بارداری پرازشادی و سلامتی داشته باشی.

بنظرمن صبرکن از موعد قاعدگیت یه هفته بگذره بعد برو آزمایش که بتا از مرز مشکوک گذشته باشه.

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
سلام عزیزدلم واقعا ممنونم ازت....اتفاقن ربی خیلی حساسه و احساساتیه.فکرشوبکن دیشب فیلم بچه مهندس و می ...

ای جانم بچهههههه، دلم ریش شد، ولی کاش تو یه سنی بچه ها نبینن این سریالارو روحیشون حساسه

الهی آمین عزیزدلم

يا امام رضا...بطلب❤️

خب خداروشکر یکی دیگه هم از جمع زندانی های تاپیک نجات پیداکرد و آزاد شد.

برا آزادی بقیه زندانی های چشم انتظار صلوات بلند ختم کنید😅

الهم صلی الی محمد و اله محمد

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
2706