2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013528 بازدید | 355184 پست
بچه ها شما تو بارداریتون رانندگی کردین تا حالا....ازهفته ی چند دیگه پشت فرمون نمیشینین

من که هفته ۳۱ تموم میکنم هنوزم مجبور بشم میشینم پشت فرمان 

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
جانم آره

بیا وات یه لحظه

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که هفته ۳۱ تموم میکنم هنوزم مجبور بشم میشینم پشت فرمان 

واقعا میشینی اذیت نمیشی....من سر دومی از بیستو چهارو پنج دیگه شوهرم نزاشت بشینم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2728
ممنون عزیزم. خدا کنه همین طور باشه ببین الان سینه ی چپم به شدت تیر میکشه و راستم نوکش درد گرفته ولی ...

عزیزم ان شاا... ایندفه خبراییه منم دو سه روز بعد موعدم درد عجیب سینه داشتم طوری که از سرعت گیر رد شدنی دادم به آسمون میرفت

واقعا میشینی اذیت نمیشی....من سر دومی از بیستو چهارو پنج دیگه شوهرم نزاشت بشینم

اون موقع ها که بچه پایینتره یه کم اذیت میشم و خیلی کم کردم ولی مجبور بشم بازم میرونم آژانس شده بودم برا مادر شوهرم چند وقت پیش شوهرم پیش اونا گفت دیگه خطرناکه رانندگی نکن 

نه فاطمه صبرشو نمیگم عشقم میگم وقت اقدام با وجود این دوتا چه جوری باید اقدام کنیم اگه کوچیکه بیدار ب ...

متل من افتاده بود ۷ صبح

تازه اتاق خوابم نداشتیم تو بهار خوابمون که مثل سوییته میموندیم که من باردار شدم همکارام بهم میگفتن چطوری تونستی تو یه سوییت کارتو انجام بدی و باردار هم شده باشی😁😁😁

شما کی میری سونو ،،،مریم هم قرار بود بره چرا نرفتین ؟

عزیزم منم تو این هفته میرم 

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
2738

[QUOTE=97787435]میدونم آتنا جون امید دارم ولی نمیخوام زیاد به خودم اطمینان بدم.از بعد تخمک گزاری ترشحاتم                عزیزدلم  تولدت مبارک😍😍🥰🥰🥰🎂🎂 ان شالله امام رضا کادو تولدتو تو این چندروزه بهت میده.ان شالله سال دیگه این موقع تولدت کنار دختر پسر گلت جشن بگیری عزیزم

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
ان شاءالله .ممنون عزیزم

سلاام عزییز دلم.تولدت مبااارک😍😍😍ان شاااله ۱۲۰ سال کنار خانوادت سالم و خوش و خرم رندگی کنی مهربووون😍😍ارزو میکنم سال دیگه ۴نفره تولدت رو جشن بگیری کنار پسر عزیزت😍😍😍

خیلی خسته ام فاطمه از وقتی من اقدام کردم تو اطرافم خیلیا با یه بار اقدام باردار شدن و حتی زایمانم کر ...

تولدتون مبارک عزیز دلم 💙❤💚🌱

الهی بهترین اتفاقا بیافته براتون بزودی مامانهدیه جان🙏

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
چش اومدم

فاطمه جان حالت بهتره عزییزم؟

درکت میکنم امید زیادی داشتی و خورد تو ذوقت 

اما عزیزدلم آدم با یکی دوبار اقدام که ناامید نمیشه

آی یو آی هم مثل اقدام طبیعیه دیگه

اونهمه غصه خوردی ربی ربی من و ناراحت کردی  

ببین اینجا ما این روزای بچه هارو زیاد دیدیم تا اینکه رسید روزی که بی بی مثبتشونو گذاشتن، نگران نباش نوبت توام میشه ماهم هیجا نمیریم تا همه باردار نشن

الهی که به زودی حاجت روا بشی

يا امام رضا...بطلب❤️
عزیزم ممنون که پای درد و دلم نشستی همسرم خیلی خوبه همش میگه اگه خدا دیگه بهمون بچه نده همین که هدیه ...

نسرین جووونم تولدت مبارررک مامان دوست داشتنیییی

انشالله که الان نی نی تو دلتههه

يا امام رضا...بطلب❤️
2706