2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013326 بازدید | 355184 پست
عزیزم ناراحت شدم عادت شدی.ان شاءالله این ماه دیگ گل پسرت میاد سوپرایزت میکنه

مرسی گلم❤❤انشالله ک توهم ب تمومی خواسته هات میرسی 🙏

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
سلام عزیزم آره خیلی بهترم...تودرچ حالی؟

من در حال چای دارچین خوردن با خرما...بچه هام طبق معمول دارن بازی میکنن...باباشونم رفته روتخت تو اتاق تا الان که سرش تو گوشی بود الانم که میخوابه...دنیارو اب ببره اونو خواب میبره....از بس ریلکسه....

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله یک دختر ۷ساله دارم و خدا بخواد میخوام دومی رو اقدام کنم ممنون

میشه با دل پاکت یک صلوات برای حاجتم بفرستی   یا امام رضا تو رو به جان جوادت قسمت میدم این ماه ناامیدم نکن شفیعم باش پیش خدا منودست خالی برنگردون از در خونت   
2728
نسرین جون عزیزم بیبی چکت دیدم , احساس میکنم کمی هاله داره . انشاا... امام رضا مرادت بده و باردار باش ...

توکل بر خدا

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
یه بی بی بزن فردا نشون میده انشالله بارداری

خیلی دعام کن. امروز یکی دوبار بد جوری تخمدانام تیر میکشید میترسم پری بیاد

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
حنانه جون ممنونم از پاسخت حالا اون تير كشيدن زير دل يكي دو شب بود يا همون يه هفته كلا تير ميكشيد؟؟ م ...

هرازگاهی بود .ان شااله این دردهایی که داری نشونه ی خوبی باشه💖💖منم امپول نزدم فقط شبی یه دونه لترو خوردم.ان شاااله که ازاد شده و اقدامت هم موثر بوده محیا جان.به بهترین حالتش فک کن عزیزم.اره فک کنم اگه فولی ازادنشه و کیست شه درد ادامه دار میشه البته خودم تجربه نکردم ولی بهار و رز از رو دردایی که داشتن رفتن سونو و متوجه شدن کیست دارن

من تایپیکتونو تازه دیدم و بی اجازه اومدم توش  ببخشید .....منم با اجازتون اقدامی هستم

سلام عزیزم .خوش اومدی ان شااله که خیییلی زود انتظارت تموم بشه و صاحب فرزند سالم و صالح با جنسیت دلخواهت بشی😍😍

من اینماه بغیر از لتروزول و کلومیفن دیگه داروی مصرف نکردم.علایم کم و بیش دارم. ۲۹ سیکل یعنی سه روز پ ...

ایشالا بارداری برای منم هاله افتاد بعدش منفی شد یکی دیگه.آز بتا ۶روز قبل پری و ۱۲ روز بعد نزدیکی منفی شد

ایشالا بارداری برای منم هاله افتاد بعدش منفی شد یکی دیگه.آز بتا ۶روز قبل پری و ۱۲ روز بعد نزدیکی منف ...

ان شاءالله خیلی زود به آرزوت میرسی

2706