2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013318 بازدید | 355184 پست
بچه هايي كه باردار شدين، ماهي كه باردار شدين روزاي اقدام علامت يا احساس خاصي داشتين كن متوجه بشين لق ...

سلاام عزیزم .خوبی .والا هرماه که اقدام داشتم بعده اقدام  زیر دلم تیر میکشید ولی ماهی که باردارشدم پهلوم درد میکرد و یه کوچولوووووو خیییلی کم نوک سینه هام درد میکرد دردش رو وقتی با دستم فشار میدادم متوجه میشدم👀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلاام عزیزم .خوبی .والا هرماه که اقدام داشتم بعده اقدام  زیر دلم تیر میکشید ولی ماهی که باردارش ...

همون روزاي اقدام پهلو و نوك سينه درد ميكرد حنانه جون؟؟

يا چن روز بعدش؟

...
2728
عزیزم من فردابعدظهرمیرم دکتربرام بنویسه وبرم سونواگه بهم نوبت بده فردااگه نه پس فرداحتماسونومیدم

ان شاااله عزیزم.امیدوارم با خبرای خوب بیای پیشمون.

میگم مریم جون به نظرت شکمت بزرگ شده؟

عزیزم من صبح به صبح قرص تیزویید میخورم تیرویید کم کاز دازم یه نظزتون نخوزم بهتز نیست؟؟؟ ممکنه الان ...

عزیزم چرا نخوری , تیروییدت که مهم تره . حتما قرص تیروییدت بخور , چون حامله بشی تیروییدت کم کارتر میشه و باعث سقط جنین هم میشه . من دکترم یه بار که نخوردم کلی دعوام کرد میگفت اونم تو حاملگی

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
عزیزم به نطر من جوری اقدام کن که حداکثر ۴ روز از اقدام اصلیت شوهرت تخلیه شده باشه  چون هرچی فا ...

ممنون خانم گل که جواب دادی...❤❤❤

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
سلام عزیزم مرسی فدااات شم....واقعااگ بچه هانبودن اقسردگی میگرفتم ولی خداروشکرالان خیلی خوبم...واقعن ...

عزیزم ناراحت شدم عادت شدی.ان شاءالله این ماه دیگ گل پسرت میاد سوپرایزت میکنه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
نه چند روز بعدش مثلاا شاید یه هفته بعداز اقدام بعداز اقدام فقط تیر کشیدن زیر دل رو داشتم

حنانه جون ممنونم از پاسخت حالا اون تير كشيدن زير دل يكي دو شب بود يا همون يه هفته كلا تير ميكشيد؟؟ من بعد از اقدام يعني تو روزاي اقدام حس خاصي ندارم گاهي خيلي جزيي درد پريودي، اونم گااااهي، مثلا يه بار در روز،، لترزول خوردم ولي امپول نزدم، شمام نزدي؟ درد تخمدان داشتم روز ١٣ اقدام رفتم بدون امپول،  حنانه جوني فولي كه ازاد نشده باشه كيست بشه دردش ادامه دار ميشه ديگه نه؟؟ سونو هم نرفتم 

...
بچه هايي كه باردار شدين، ماهي كه باردار شدين روزاي اقدام علامت يا احساس خاصي داشتين كن متوجه بشين لق ...

نه عزیزم هیچ علایمی نداشتم فقط لک صورتی کم رنگی دیدم و دل دردهای پریودی شدیدی داشتم

من داشتم میخوندم و حساب میکردم چند صفحه عقبم،زدم صفحه بعد دیدم زده تاپیک تعطیل شده،گفتم هی وای من که ...

يه مشت عقده اي ريختن تو سايت گزارش ميزنن كه يه قرن از دنيا عقبن و اين مسائل علمي رو غير اخلاقي ميدونن

اگه اينجان  و اين حرف منو ميخونن بايد بگم خااااك تو سرتون 😂

دعا کن پررنگ بشه

نسرین جون عزیزم بیبی چکت دیدم , احساس میکنم کمی هاله داره . انشاا... امام رضا مرادت بده و باردار باشی و صاحب گل پسری بشی

2706