2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010570 بازدید | 355183 پست
عزیزم من صبح به صبح قرص تیزویید میخورم تیرویید کم کاز دازم یه نظزتون نخوزم بهتز نیست؟؟؟ ممکنه الان ...

به نظرم باید به قرص خوردن ادامه بدی چون یکی از دوستانم وقتی فهمیده بود بارداره قرصو قطع کرده بود که دکترش بهش گفته بود کار خطرناکی کردی  روی جنین تاثیر منفی میذاره خوب نیست سرخود قطع کنی

عزیزم روز تخمک گذاریت معمولا چه روزی هستش اگه روز ۱۴ آمپول بزنی و قبلش هم هر روز آمپول بزنی روز ۱۵ خ ...

آروین جانم  میخوام نظرتو بدونم.....میگم تو اون ماهی که قراره اقدام کنیم مثلا من اخر مرداد قراره اقدام کنم ۱۵ مرداد هم پریود میشم پریودیامم سیو یک روزس یعنی پونزدهم هرماه پری میشم بعدش من از یک مرداد تا روزی که بخوام اقدام کنم شرمندم نزدیکیمون چه جوری باشه هر چند روز یکبار باشه بهتره...

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم خوبی والا یکبار اقدام داشتم ولی کیتم همینطور یه خط مونده دیروز یکمی خط دوم پرنگ‌شد و دوباره ...

انشالله بسلامتی عزیزم...بدنیستم عزیزدلم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2720
سلام فاطمه جون خو بی عزیزم من مسافرتم امروز تونستم چندتا از صفحات رو خوندم متوجه شدم که شما پریود شد ...

سلام مهربون جون مرسی عزیزدلم..........والاهرجای سبزواروبگی گشتم فرتیل ایدپیدانکردم....توکل ب خدااینوماهم طبیعی اقدام میکنیم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
آروین جانم  میخوام نظرتو بدونم.....میگم تو اون ماهی که قراره اقدام کنیم مثلا من اخر مرداد قراره ...

عزیزم به نطر من جوری اقدام کن که حداکثر ۴ روز از اقدام اصلیت شوهرت تخلیه شده باشه 

چون هرچی فاصله اش بیشتر اسپرم ها پیر میشن 

وای منم اقدامای اولم اینجور بودم البته الانم هست چهار ماهه اقدام میکنیم ولی نمیدونم چرا نمیشه   ...

دردتون هم بخاطرفاصله زمانی بوده هم استرس موثره.استرس باعث خشکی وسفتی واژن میشه ودرداینجوربیشترمیشه.عزیزم چهارماه طبیعیه ان شاءالله که همین روزاباردارمیشی.تغییرسیکل بخاطرتغییرات هورمونیه

عزیزم نسرین جون درد سینه خودش نور امیدیه عزیزم امیدوارباش بهش ان شالله که همین روزا خبر بارداریتو به ...

میدونم آتنا جون امید دارم ولی نمیخوام زیاد به خودم اطمینان بدم.از بعد تخمک گزاری ترشحاتم همچنان ادامه داره و دمای بدنم ثابت مونده. یه خورده دلخوشم کرده اینا دیگه الله اعلم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2714
مامان هدیه عزیز انشاالله یه بارداری عالی با جنسیت دلخواه در پیش رو داشته باشی 🙏🏼

فدات گلم ان شاءالله گل پسر شما هم الان تو دلت داره روز به روز بزرگ تر میشه تا به وقتش بغلش بگیری.  راستی چرا تیکر نزدی

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
عزیزم من صبح به صبح قرص تیزویید میخورم تیرویید کم کاز دازم یه نظزتون نخوزم بهتز نیست؟؟؟ ممکنه الان ...

معمولا اونایی که دارو محرک تخمک گذاری میخورن کیت براشون جواب نمیده.

بعید میدونم قرص شما روش تاثیر بذاره

از چندم سیکلت گذاشتی؟

امروز چندم سیکلتی؟

مارک کیتی که میذاری چیه؟

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
سلام مریم جان اتفاقن دیشب باروحیه عالی رفتیم بیرون بعدکلی دوندگی گرده نخل سبزوارپیداکردم ..میشه بدون ...

دقیق نمیدونم یه عده میگن کمی بومیدن بعدمیریزن توعسل وروزی یه قاشق همسرت بخوره بازم برای مصرفش تونت سرچ کن چون من دقیق نمیدونم.خداروشکررفتی بیرونوحالت خوب شده مهمترین چیزبرابارداری وپسرشدن نداشتن استرسوروحیه خوبه.ان شاءالله این ماه گل پسری میادتودلت.خودتم صلاحلوادرس کن توش چهل گیاهودارچینوزنجبیلونباتوچیزای گرم بریزبخورخیلی خوبه شباهم یه استکان آویشن دم کرده خیلی رحموتقویت میکنه

دردتون هم بخاطرفاصله زمانی بوده هم استرس موثره.استرس باعث خشکی وسفتی واژن میشه ودرداینجوربیشترمیشه.ع ...

اهوم خیلی ممنون عزیزم ایشالا 

انشالا این ماه همه نتیجه بگیریم 

2706