2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013550 بازدید | 355184 پست
انشالله واسه بارداریه ،، 

جدی؟؟؟؟؟ازیه هفته بعداقدام هرروزاحساس پریودی دارم پ بنظرت ازبارداریه؟خیلی زحمت کشیدم ازرژیم وبقیه چیزاک بدم میومدولی مجبودبودم میخوردم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدی؟؟؟؟؟ازیه هفته بعداقدام هرروزاحساس پریودی دارم پ بنظرت ازبارداریه؟خیلی زحمت کشیدم ازرژیم وبقیه چی ...

به امید خدا که بارداری عزیزم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
با امید خدا که بارداری عزیزم

خداکنه نمیدونی دریاجون ازفندق وکنجدبشدت متنفربودم ولی خومجبوربودم خیلی محتاج دعاتونم توروخدادعام کنین انشالله خدامراددل همه روبده

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2728
خداکنه نمیدونی دریاجون ازفندق وکنجدبشدت متنفربودم ولی خومجبوربودم خیلی محتاج دعاتونم توروخدادعام کنی ...

ای جااان عزیزم....الهی حضرت فاطمه بهت نظر کنه

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
فدات عزیزم 😙😙 . خداروشکر که خوبید 😍. ماهم خوبیم خداروشکر .منم هنوز خونه مامانمم.  بالاخره فس ...

خب خدا رو شکر عزیزم   

بالاخره پسر تنبلمون یه خودی نشون داد  

دخترداییم هم مثل شما بود بچه اولش پسر بود و میگفت  دیر تکون هاشو حس کردم و خیلی کم تکون میخورد . الان پسرشم خیلی آرومه 

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
2738
من14پریودیم اقدام کردم برابارداری ورژیم و....داشتیم ک ب امیدخداپسربشه.دیروزموعدم بودخداروشکرخبری نیس ...

انشاا... که بارداری 

ممکنه لک لانه گزینی باشه 

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
به من هم گفت که آزمایشش را میتونی انجام ندی ولی من خیلی دو دلم 

به منم آزمايش ننوشت گفت ان تي عالي بود نيازي نيست آزمايششو بدي فقط سونو نوشت برام 

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
2706