2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013555 بازدید | 355184 پست
الهی قربونت برم من پریا جان  همین الان بعد از دو هفته یهو اومدم بگم وضعیتم چیشد ولی دلشو نداشت ...

سلام عزیزم. چه خوب شد اومدی، همینکه پیامتو دیدم از ته دلم برات دعا کردم که خدا یه اولاد سالم و صالح بهت بده، شک نکن که این دفعه مادر شدی ان‌شاءالله😊 این حرفا چیه میزنی دختر خوب! خدا که نعوذبالله باهات دشمنی نداره ! خدا بزرگتر و‌مهربونتر از این حرفاست. ناامید نباش، انقدر در بکوب تا درو بروت باز کنن... به ائمه علیهم‌السلام و حضرت صاحب‌الامر توسل کن و همه افکار منفی رو دور بریز. ملک به اذن خدا دست اوناست عزیزم، دکتر و سونو کیلویی چند!💚 همون دوتا سقط هم حتما حکمتی داشته، شاید اولاد ناصالح ناخلفی بودن خدای‌نکرده یا مشکل سلامتی داشتن و خدا نخواسته عمری عذاب بکشی دور از جون... همیشه به داده و نداده خدا مثبت نگاه کن و خوش‌گمان باش💕

در پناه خدا باشی پسرکم👶💗
سر بارداری قبلیت که اینجور بودی بچت پرمو بود وقتی دنیا اومد ?

آره اتفاقا پرمو بودخصوصا نسبت به دختر بزرگم.یعنی واقعا ربط داره!!؟ جاریم سر هیچ کدوم از بچه هاش سوزش سر معده نداشت ولی بچه هاش انقد پرمو بودن فک نمیکنم ربطی داشته باشه

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانما من یه سوال دارم فقط بهم نخندین  

من الان که باردارم اصلا لذت جنسی ندارم 

خوشم نمیاد شوهرم نزدیکم بشه , یا اینکه اصلا ارضا نمیشم و با بدبختی  

الان نمیدونم چرا اینجور شدم , نکنه هی همینجور بمونم 

سلام عزیزم خوبی یادته گفتم بچه زیر دلمه و خیلی اونجا تکون میخوره و سفته رفتم دکتر و نوشت برم سونو رف ...

سلام فندق جان همون فندق98 هستید درسته؟ 

وای من یادم رفت به دکترم بگم البته خب بچه ها اینجا میگفتن ماهم حرکاتشو پایین احساس میکنیم دیگ من خیالم راحت شد یه سوال برام پیش اومد مگه بهترین حالت بچه سر پایین نیس ک بهش میگن سفالیک؟ 

2731
سلام خانما من یه سوال دارم فقط بهم نخندین     من الان که باردارم اصلا لذت جنسی ندارم  ...

منم مث خودتم هر شب میزارم همسرم بخوابه بعد من میرم میخوابم نه نگران نباش تحت تاثیر هورمون های بارداریه خصوصا اونایی ک پسردارن بیشتر اینجوری سرد مزاج میشن البته همین الان بگم مثال نقصش هم بوده 

نذرمون یه اسم با ترکیب محمد یا علی فعلا همسرم محمد امین و محمد مهیار قبول کرده ولی هنوز قطعی نیس&nb ...

جفتشون قشنگه خدا برات نگهش داررره، فرزند واقعا عزیزه

و اگر برای تو خیری بخواهد،فضل او را هیچ بازدارنده ای نخواهد بود.(یونس آیه ۱۰۷)
ای جاانم .خدا حفظ کنه گل پسرتو😍😍ماشااله بچه ها اینقد لجباز شدن  که شیرشونم باید به زور بهشون ...

منم بی تجربه بودم اخه! بچم هم تا ب دنیا اومد رفت بیمارستان کلا جفتمون اوکی نبودیم...سخت بود😬

و اگر برای تو خیری بخواهد،فضل او را هیچ بازدارنده ای نخواهد بود.(یونس آیه ۱۰۷)
2738
عزیز دلم بازم تبریک میگم بابت پسر گلت.  خیلی برات خوشحال شدم.  انشالله که به سلامتی بغلش ...

سلام مامان اتنا جون .. عزیزدلم موقع شیر دادن ما منتظرا رو هم دعا کن گلم .. خدا دختر و پسر گلت و برات نگهداره انشاءالله..

راستی مامان اتنا جون میتونم بپرسم چه دکتر طب سنتی رفتین که گفت  رحمتون زیاد گرم شده..؟ 

الهی  و ربی من لی غیرک .. 😢😢                                           
مامان هدیه وقتی انقد قرص میخوری و بهت نمیسازه و باز هم فولی نداری ،بهتر نیست یه چند ماهی تغییر رفتار ...

خوب اخه گلم دو ماه قبل هیچی نخوردم فقط یه فولی ۱۴ روز ۱۲ داشتم .اینم یعنی تنبلی .محتاجم به دعاتون .خیلی دعام کن گلم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
سلام عزيزم آره يادمه.  ماه آخر که ميگفتم اگه به دنیا بیا يه فصل کتکش میزنم. از بس که حرکت نمیک ...

کلا حرکاتش کم بود ؟ هر روز تکون نمیخورد ؟  نی نی منم تکون نمیخوره ! الان 20هفته م😳 همش استرس دارم 😔 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
میگن بچه داره مو در میاره خخخخخخ فک کنم پر مو باشه

هیچ دیگه آبروم میره !! خانواده ی شوهرم کم موین بر خلاف من😅😒😞 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 

بچه ها میخام یکم درددل کنم باهاتون،خیلی خسته ام خیلی درمونده شدم،روزی که تصمیم به حاملگی گرفتم فکرشمممم نمیکردم قراره دوسال طول بکشه ولی نتیجه نگیرم،میدونم هر کسی شرایط زندگیش فرق میکنه ولی برای من فرقش بیشتر ،از این جهت که چون من ریزش مو و کم پشتی مو داشتم محلول ماینو میرزدم که شاید اشنا باشبن باهاش،تا موقعی که بزنی خوبه ولی نزنی واویلاس،منم دوسال پیش قطع کردم‌زدنش و 😭😭😭موهام خیلییییییی کم شدن خیلیییی،تمام این قرص و امپولای لعنتی مشکل پلی کیستیکمو بدتر کردن،هرماه به عالمهههه فولی ریزه که همونا خودش باعث ریزش مو میشن،چون ریزشم هورمونیه و این داروها بدترم میکنن،توروخدا برام دعا کنین یجوری مشکلم حل شه یا باردار شم زودتر که بتونم بعدش بچسبم به درمان موهام یا موهای از دست رفتم برگرده،خیلی درد یه عالمههههه موهای عزیزم تبدیل شدن به یه دم موش!خیلی وقته خنده از رو لبم رفته و همش بغض دارم و بغض و بغض و بغض

التماس دعا😢😢

2706