2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013318 بازدید | 355184 پست
عزیز دلم بازم تبریک میگم بابت پسر گلت.  خیلی برات خوشحال شدم.  انشالله که به سلامتی بغلش ...

خوبي مامان آتناي عزيز؟؟؟؟پسر گلمون چطوره؟😍

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
پس همون کاری که بهت گفتم و انجام بده ،ماه بعد اگر پریود شدی برو دکتر تا برای کیستت دارو بهت بده ،فعل ...

چشم عزیزم،ولی گلوکوفاژ رو‌ دو ماهه میخورم.از دیروز صبح لکه بینی دارم و ی ذره پریود شدم ،از دیروز غروب کم شد و تبدیل یه لکه بینی شد،که فکر کنم همین کیست عاملشه.

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مامان اتنا جان خوشحالم بهمون دوباره سر میزنی .گل پسرت خوبه عزیزم.موقع شیردادنش منم دعا کن ان شا ...

ممنون خانمی...... انشالله که یه گل پسر صحیح و سلامت قسمتت بشه. 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
2728
خوبي مامان آتناي عزيز؟؟؟؟پسر گلمون چطوره؟😍

سلام بهار جون. 

قربونت خوبم. پسری هم خوبه. 

خودت چطوری؟ . انشالله که تا آخر بارداری به سلامتی بگذره. 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 

ان شالله😘😘

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
سلام بهار جون.  قربونت خوبم. پسری هم خوبه.  خودت چطوری؟ . انشالله که تا آخر بارداری به س ...

شكر عزيزم ما هم خوبيم 

انشالله عزيزم محتاج دعاتونيم😘

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
سلام بهار جون.  قربونت خوبم. پسری هم خوبه.  خودت چطوری؟ . انشالله که تا آخر بارداری به س ...

سلام مامان اتناجون خوبين؟ واي كه دلم براي هم صحبتي و درد و دل با شما خيلي تنگ شده بود ولي اصلا نميتونستم بيام تاپيك استرس ميگرفتم شمارو ب خدا دعا كنين خدا در رحمتشو ب روم باز كنه

مامان اتناخصوصي ي سوال پرسيدم ميشه ببينين

...
واسه جنسیت یه بار در ماه اقدام میکنم 

خب مگه بچه اولتون نیس؟چراانقدرسخت میگیرین توکل کنین خدابدون دارووبرنامه پسرداربشین.ببخشیددخالت میکنم ولی دارورحمتونو خراب میکنه بنظرمن حداقل برابچه اول توکل کنینوبی برنامه بارداربشینوخودتونواعصابتونواذیت نکنین.حرف مردمم برابچه دارنشدن بیشتره تابچه اول پسرنشه که البته ان شاءالله جنسیت دلخاهتون بشه من ماه اولی بارژیموتاریخ تخمک گذاری اقدام کردم نشدم بیخیال شدموماه بعدش باردارشدم نمیدونم جنسیتش چیه ولی هرچی باشه محبتشوباخودش میاره عوضش نمیخاددیگه باهرپریودی بگم وای بازم باردارنشدموحرصوناراحتی ندارم دیگه جنسیتم باخداس شایدقسمتم پسرباشه اگه نباشه هم باهزارتارژیموتعیین تاریخ نمیشد

بسلامتی انشاللا اتنا جون من ۲۷ بارداری فهمیدم که بچه چرخیده و سرش پایین دکترم هفته ای یه امپول فمولا ...

دکتر به منم فمولایف داده , هفته ای یه دونه , 3 تا آمپول بودن 

قراره برم سونو . 

حالا هفته دیگه نوبت دارم ببینم چی میگه . 

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
یعنی من ک سر این بارداریم سوزش سر معده ندارم بچم کچله😧👶😂

سر بارداری قبلیت که اینجور بودی بچت پرمو بود وقتی دنیا اومد ?

مامان آتنا شما روزهای اول که بچتون شیر میدادین نوک سینه تون ضخم نشد ?

من برا دخترم دیگه سینه هام خون میریخت ازشون , داغون شدم , الان همش میگم چکار کنم که اینجور نشم   

2706