2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010548 بازدید | 355183 پست
بله عزیزم  شما فندقکم هستید؟

بله گلم کاربریم قطع شد مجبور شدم با ایمیل جدید وارد بشم بچه ات پسره درسته🙂

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
عزیزم انشالااابه حق شش ماهه علی اصغر دوهفته دیگه صدای قلبش و میشنوی وشاد میشی

الهی امین دورتون بگردم  💚💙

ممنون که دعا میکنید خیلی امیدوار شدم با دعاهای شما

میدونم وقتی خدا بخواد با هر دلیل و سختی و هر ناممکنی ممکن میشه، فقط امیدوارم منم لیاقت این معجزه هاش رو داشته باشم و محکم تر و استوار تر ادامه بدم 

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب عزیزم تو 5 هفته که قلب تشکیل نمیشه ، نگران نباش ،استرس نگیر همه همه تو 6 هفته تشون میده قلباشون ا ...

امین خوش قلب های من امین 💚

عزیزم من ۷ هفته هستم سونو ۵ هفته نشون داد فقط یه دلیل امیدوارانه میمونه اونم لقاح دیر انجام شده باشه ...

خدا به قلبهای همتون شادی و مهربونی هدیه بده و دامن همه مادرا سبز باشه و اگه صلاح و حکمت خداست به منم نی نی تو دلم ببخشه و سالم و صالح بدنیا بیاد 

2720
واسه جنسیت یه بار در ماه اقدام میکنم 

عزیردلممممم اشتباه منو نکنید ..من بخاطر جنسیت پسر چهار ماهو یه بار اونم شب تخمک گذاری اقدام کردم نشد ..اصلان ایتو قبول نکردم من خیلی پرسو جوکردم اکثرن یه شب در میدنا پسر دار شدن.. بعد پاکی مرتب اقدام داسته باشین و جنسیتو واگذار کنید بخدا 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
باتوجه به تاریخ پریودتون باید الان جنین شما بین ۵ تا ۶ هفته باشه پس طبیعیه که ضربان مشاهده نشه .معمو ...

نه عزیز دلم ۸ اردیبهشت اخرین تاریخم بوده و الان ۵۰ روز رد شده (۷هفته)

بازم الله اعلم یه دلیل میتونه اینو رد کنه اونم لقاح که دوستان مهربون دیگه اشاره میکنن 

هیچ شکی به بزرگی خدا  تواناییش ندارم  همینکه از دیشب حالم خیلی بهتره و ارامش دارمو مدیون هستم و میدونم که اگه بخواد هرچیزی ممکنه سپردم به خودش 

التماس دعا مهربونم 💙💚

سلام عزیزم خوبی یادته گفتم بچه زیر دلمه و خیلی اونجا تکون میخوره و سفته رفتم دکتر و نوشت برم سونو رف ...

واااااای عزیزم , چه وروجکیه . 

منم همش زیر دلم تکون هاشو حس میکنم . 

ممکنه برا منم اینجور شده باشه

یعنی خطرناکه سرش بیاد پایین 

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 

یعنی منی ک اینقدر پسر پسر میکنم و دوست دارم و تنها ارزومه تو این دنیا .و اینقدر حساس بودم و پرسو جو کردم فقط به ابن نتیجه رسیدم ک تنها خداس ک تعین جنسیت میکنه و دیگر هییییچچچچ ..هیچیو قبول ندارم ....من اگه قسمتم باشه خدا بهم میده لایقم نباشم نمیده ....

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2714
بسلامتی انشاللا اتنا جون من ۲۷ بارداری فهمیدم که بچه چرخیده و سرش پایین دکترم هفته ای یه امپول فمولا ...

معمولا تا هفته 34 که ریه های بچه کامل ميشه میزنن.... البته ممکنه زودتر هم قطع کنه 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
مرسی عزیزم انشالله خدا هم پسر تو را سالم  و سلامت بذار بغلت و قسمت همه بچه های تاپیک باشه

عزیز دلم بازم تبریک میگم بابت پسر گلت. 

خیلی برات خوشحال شدم. 

انشالله که به سلامتی بغلش بگیری. 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
بچه ها کیا سوزش سر دل دارن ؟؟ 😔 یا همون معده درد ... من خیلی اذیتم . چه دارویی استفاده میکنید ؟

فکر کنم شکم که بزرگتر میشه فشار میاره به معده 

من برا دخترم اینجور بودم ولی سر این بارداریم خوبم

ماه های آخر فکر کنم بیشتر میشه

بله گلم کاربریم قطع شد مجبور شدم با ایمیل جدید وارد بشم بچه ات پسره درسته🙂

وای عزیزم شما فندوقک هستین 

من نشناختم   

عزیز دلم بازم تبریک میگم بابت پسر گلت.  خیلی برات خوشحال شدم.  انشالله که به سلامتی بغلش ...

مامان اتنا جون چیزی در مورد امپول یورولیتروپین نمیدونید؟؟

معمولا تا هفته 34 که ریه های بچه کامل ميشه میزنن.... البته ممکنه زودتر هم قطع کنه 

سلام مامان اتنا جان خوشحالم بهمون دوباره سر میزنی .گل پسرت خوبه عزیزم.موقع شیردادنش منم دعا کن ان شالله خدا یه پسر سالم صالح بهم بده🙏

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
2706