2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010547 بازدید | 355183 پست
بهار جون الهی قدم گل پسرت پر خیر و برکت باشه صحیح و سالم بغل بگیریش

ممنونم عزيز دلم انشالله قسمت خودت و همه منتظرا😘

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهار عزیزم بهت تبریک میگم , انشاا... گل پسرت صحیح و سالم بیاد بغلت . 

قربونت بشم عزيز دلم ممنونم انشالله شما هم همينطور❤️😘

2456
پری شدی ؟ 😔😔

نسرین جون 

اصلا امیدی نداشتم باردار شده باشم،کلا نظم بدنم بهم ریخته،ی جورایی دارم از فکر بچه میام بیرون،انشالله خدا کمک کنه🤲🤲🤲چون واقعا توان و اعصاب ندارم،من مشکلات بدنی هم دارم،دیسک کمر دارم و باید عمل کنم.دکتر گفت هرچه زودتر بهتر،ولی به خاطر بارداری میخ‌استم به تعویق بندازمش.شاید هم خیریت بوده تا الان باردار نشدم.فعلا که گیجم 😭😭😭😭😭انشالله شما باردار بشید و دوران خوبی رو بگذرونید،اگر گوشه و کنار ذهنتون و‌قلبتون  جایی داشتم دعام کنید.🤲🤲🤲

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2714
الان تا فردا كه امپول بزنم ميشه ١٢ ساعت بعدش ميشه ١٢ ساعت هم فاصله بدم رو هم ٢٤ ساعت، اونوقت قردا صب ...

محیا جان از امشب یعنی دوشنبه شب اقدام و شروع کن ،اقدام بعدی هم فردا شب ،چون سایز فولی های تو معمولا اوایل قاعدگیت بزرگ و بالغ هست پس نیازی نیست بعد از تزریق آمپول خیلی صبر کنی بنظرم از ۱۲ ساعت بعد از تزریق اقدامو شروع کن

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
😭كمك

محیا جان ببخشید دیر جواب دادم ،اگر شب قبل هم رابطه داشتی بازم عیبی نداره ،فواصل اقدامهات و با توجه به شرایطتون تنظیم کن و هرجور که راحت هستی انجامش بده ،به خودت استرس نده انشالله با همین اقدام گل پسرت میشینه توی دلت 🤲

سلام دوستان مهربونم من الان تموم شدم  بار اول رفتم سرش خيلي پايين بود گفتم تورو خدا سالمه؟گفت ...

بهار جون صمیمانه بهت تبریک میگم انشاالله صحیح و سالم بغل بگیریش 🤲🤲🏵🌺🧒🌺🏵🏵🌺🏵

بهار جون صمیمانه بهت تبریک میگم انشاالله صحیح و سالم بغل بگیریش 🤲🤲🏵🌺🧒🌺🏵🏵🌺🏵

ستايش مهربونم ممنونم عزيز دلم انشالله قسمت شما همه دوستان منتظرم🤲😘❤️

آروین جان این عفونت از کجا اومد دیگه😭😭😭 خیلی زیاده....بقیش چی خوبه یا هنوز مونده که بهتر بشه....

نه عزیزم همه چیش خوبه نگران نباش ...عفونتش هم زیاد نیست شاید بهشون دارو بدن 

2706