2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013555 بازدید | 355184 پست
دقیقا مث خودم ک چنبار اینجا بیبی مثبت گذاشتم همه امیدوار شدن ولی بعد😞 انشالله بحق امام رضا ع پسرت ا ...

با حرفت بغض کردم ان شاءالله خودتم آخرین ماه انتظارت باشه

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
الهی قربونت برم من پریا جان  همین الان بعد از دو هفته یهو اومدم بگم وضعیتم چیشد ولی دلشو نداشت ...

عزیزم چقد سختی کشیدی نگران نباش ان شاءالله اینبار به سلامت بغلش میگیری توکل بر خدا .هنوز وقت هست احتمالا لقاح دیر بوده برات سر نماز هام آیه الکرسی میخونم و دعا میکنم ان شاءالله به حق خط خط قرآن بزودی با خبرای خوش بیای پیشمون و اینبار به سلامت نینی تو بغل بگیری

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شااله که خوابم به خیر تعبیر بشه.خواب دیدم رفتم سونو مانیتور جلوی چشممه. نی نیم داشت  انگشتای ...

ای جونم ان شاءالله سالم و گل پسره

نسرین جون ان شااله فردا به عشق دیدن بی بی مثبت شما زود از خواب  بیدار میشم.ان شااله فردا کلی سو ...

نرگس واسم دعا کن بخدا خیلی خسته خیلی وقته تو راهم دعا کن به گل پسرت هم بگو دعام کنه به خدا بگید منم برسم به آرزوم 

2728
سلام دوستان مهربونم من الان تموم شدم  بار اول رفتم سرش خيلي پايين بود گفتم تورو خدا سالمه؟گفت ...

تبریک میگم بهار جان . ان شاالله ب سلامت بغل بگیریش ❤❤ 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
سلام دوستان مهربونم من الان تموم شدم  بار اول رفتم سرش خيلي پايين بود گفتم تورو خدا سالمه؟گفت ...

بهار عزیزم بهت تبریک میگم , انشاا... گل پسرت صحیح و سالم بیاد بغلت . 

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 

عزيزم اين سونو سن حاملگيتو زده پنج هفته خيليييييي طبيعيه كه جنين ديده نشه در ضمن كيسه زرده تشكيل شده اين خيلي نشونه خوبيه مطمعن باش دو سه هفته ديگه جنين با ضربان ديده ميشه

♥️
2738
انشالله گره از کارت باز بشه و دلت شاد بشه  الهی کاش اینطور بود که میگفتی راستش من دفعه اولم بو ...

عزیزم میشه تو یکی از نمازات واسه منم دعا کنی  😢دعاکن بچم ب سلامت دنیا بیاد و سالم و صالح باشه  😭 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
خدا به همه میتونه پسر بده فقط به من که رسید زورش اومد ماشالا به عدالتش

نیلا جون عزیزم انشاا... به شما هم پسر میده 

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
مرسی عزیز دلم .. چه کنم کم اوردم یجوری شد اطرافیانم فهمیدن و منتظر بودن امرور چی میشه  شرمنده ...

😢😢😭

مرسی عزیز دلم .. چه کنم کم اوردم یجوری شد اطرافیانم فهمیدن و منتظر بودن امرور چی میشه  شرمنده ...

الهی بمیرم واست عزیزم.ان شااله دوهفته دیگه صدای قلب کوچولوش رو میشنوی.عشق راست میگه ها تو سونو  زده ۵هفته.معلومه ک تو این سن بارداری نباید چیزی دیده بشه.تا دو هفته دیگه ان شااله قلبشم تشکیل میشه

این ماه قرص اسید فولیک و گلوکوفاژ بخور ، فولیک اسید روزی یکی و گلوکوفاژ هفته ی اول شبی یه دونه همراه ...

❌❌مامان ستایش جون،با این سونو لازم نیست قرص جلوگیری بخورم،امروز ،روز اول پری هستم.

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2706