2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013318 بازدید | 355184 پست
مامان ستايش جون صبح امپولو بزنم چه طوره؟؟؟ ميگم الان يه اقدام پس فردا يه اقدام خوبه با توجه به شراي ...

امشب و اقدام نکن ،اگر درمانگاه نزدیک خونتون هست امشب آمپول و بزن اگر امشب نتونستی امپول بزنی فردا صبح زود آمپول بزن و از فردا شب اقدام کن

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
عزیزم حجم اسپرم شوهرت تغییر نکرده ولی حرکت پیشرونده اسپرمش خیلی خوب شده از ۴۰ با ۶۰ رسیده که خیلی خو ...

ممنون عزیزم...پس فردا باید ببرم نشون دکتر بدم...ممنون که جواب دادی....❤❤❤

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امشب و اقدام نکن ،اگر درمانگاه نزدیک خونتون هست امشب آمپول و بزن اگر امشب نتونستی امپول بزنی فردا صب ...

مرسي از پاسخت مامان ستايش عشق

عاخه فردا صبح ميرم ابن سينا بيينم سونو كنن هروقت بگن امپولو بزنم ولي اگه صبح امپول بزنم معمولا چن ساعت بعد از امپول ازاد ميشه؟؟ خب اس ها تحركشون پايينه از قبل نبايد اونجا حضور داشته باشن؟؟؟

...
عزیزم حجم اسپرم شوهرت تغییر نکرده ولی حرکت پیشرونده اسپرمش خیلی خوب شده از ۴۰ با ۶۰ رسیده که خیلی خو ...

آروین جان این عفونت از کجا اومد دیگه😭😭😭 خیلی زیاده....بقیش چی خوبه یا هنوز مونده که بهتر بشه....

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2728
موسي از پاسخت مامان ستايش عشق عاخه فردا صبح ميرم ابن سينا بيينم سونو كنن هروقت بگن امپولو بزنم ولي ...

خواهش میکنم گلم ،با این سایز فولی بنظر زود تخمک آزاد میشه ،تخمک از ۱۲ ساعت بعد از آمپول تا ۷۲ ساعت بعد از تزریق زنده هست بهمین دلیل میگم از فردا شب اقدام و شروع کن

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
مرسي از پاسخت مامان ستايش عشق عاخه فردا صبح ميرم ابن سينا بيينم سونو كنن هروقت بگن امپولو بزنم ولي ...

مامان ستايش اگه امشب اقدام كنم اقدام بعدي رو ميتونم يه جوري بندازم كه بيشتر از ٣٦ ساعت فاصله بين اقدام ها بيوفته ولي اگه بمونه فردا بايد فرت و فرت هر ٢٤ساعت اقدام كنم

...
خواهش میکنم گلم ،با این سایز فولی بنظر زود تخمک آزاد میشه ،تخمک از ۱۲ ساعت بعد از آمپول تا ۷۲ ساعت ب ...

الان تا فردا كه امپول بزنم ميشه ١٢ ساعت بعدش ميشه ١٢ ساعت هم فاصله بدم رو هم ٢٤ ساعت، اونوقت قردا صبح امپول بزنم و اقدامو نگه دارم پس فردا صبح كه فاصله ي اقدامها بشه ٣٦ ساعت ايا اونوقت ديره واسه اقدام؟؟

واي خيلي ناراحتم الان

عاخه اگه نگه دارم فردا اقدام كنم هم اس كهنه است و هم تو موقع اصلي فاصله ي اقداما خيلي كوتاه ميشه و هم ممكنه خودش امشب ازاد شه و از دس بره

...
سلام خانومی، در چه حالی؟ امروز از صبح نمیدونم چرا همه‌ش تو فکرتم... یه خبری از خودت بده💚

الهی قربونت برم من پریا جان 

همین الان بعد از دو هفته یهو اومدم بگم وضعیتم چیشد ولی دلشو نداشتم ..پیامت رو دیدم دوباره اشکام ریختم  خیلی گریه کردم امروز ایشالله خدا برای هیچ مادری و چشم انتظاری اینجور مسئله ها را نیاره 

راستش امروز بعد از دوهفته رفتم برای تعیین ضربان قلب باورت نمیشه دست و پاهام میلرزید که میخواد چی بشه و دکتر چی بگه 

تو این دوهفته اصلا نرفتم از بتا بدم همسرم گفت استرس میگیری ولش کن همون تاریخی که دکتر برام نوشته برای ضربان قلب بریم تو این مدت نه لکه بینی داشتم نه درد پا ..فقط بعد از ۴ روز که با شما دوستای خوبم حرف زدم نوک سینهام درد گرفته بود و ۵ روز ایناست کل سینه هام درد گرفت و نوکش کمتر .خیلی امیدوار شدم ..  امروز به تاریخی که دکتر گفته رفتم  سونو انجام شد اما چی بگم ضربان قلب تشکیل نشده بود و سونو واژینال انجام شد بازم خبری از ضربان قلب نبود از همونجا پیش دکتر سونوگرافی اشکام ریخت طبق تاریخ قاعدگیم تو ۷ هفته هستم و دکتر گفت باید دوهفته بعد صبر کنیم و  گفت احتمال اینکه دیر لقاح انجام شده باشه و تو دو هفته اینده تشکیل بشه هست اما خودم امیدی ندارم رفتیم پیش دکتر خودم اونم گفت پنجاه پنجاه هست و اگه ایندفعه سقط بشه باید بفرستمیتون ازمایشهای کروموزومی و ... میدونم ایندفعه هم مثل بارداری اولم شده و امیدی ندارم ضربان تشکیل بشه خیلی سخت گذشت امروز بهم طفلی همسرم خودش کنترل میکرد بهم میگفت گریه نکن هنوز سنی نداریم گفتم دیگه چه گناهی کردیم خدا چرا این بلاهارو سرم میاره سه بار سقط!!؟ تا یادم میاد برم بیمارستان و بستری شم و با فشار قرص و دارو سقط کنم تنم میلرزه 

چی بگم پریا جان اینقدر دلم گرفته بود که تو راه امامزاده دیدم به همسرم گفتم منو ببر رفتم دلمو خالی کردم و التماسش کردم الانم بازم سپردم به اون خدایی که نمیدونم حکمتش چیه 

اما اگه اینبار هم سقط بشه دیگه حسی برای مادر شدن برام نمیمونه دیگه نمیخوام اینهمه استرس و ترس از سقط و بارداری... 

پریا جون بدون رودروایسی میخوام بهم بگی بنظرت با توجه به تجربه های دوستای اینجا ممکنه تشکیل بشه قلبش؟ دقیقا پنجاه روزه الان از اخرین پریودم میگذره😔

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
😭كمك

فدات اینقدر استرس نداشته باش تروخدا😭😭😭😭😭😭

الهی قربونت برم من پریا جان  همین الان بعد از دو هفته یهو اومدم بگم وضعیتم چیشد ولی دلشو نداشت ...

خانمی ناامید نباش....نکنه از رحمتو مهربونی خدا نا امید باشیها....توکلت به خدا باشه....خدا باهاته تنهات نمیزاره....میدونم خسته ای...ولی قوی باش...تروخدا قوی باش

خانمی ناامید نباش....نکنه از رحمتو مهربونی خدا نا امید باشیها....توکلت به خدا باشه....خدا باهاته تنه ...

مرسی عزیز دلم ..

چه کنم کم اوردم یجوری شد اطرافیانم فهمیدن و منتظر بودن امرور چی میشه  شرمنده مادرم شدم باید غصه منو بخوره شرمنده همسرم که تا میخواییم یکم خوشحالی کنیم تو ذوقمون میخوره 

وقتی میریم خونه مادر شوهرم جاریام و خواهرشوهرام با بچه هاشون کلی افتخار میکنن و باید این حس کمبود هم برای خودم هم همسرم نادیده بگیرم و خودمو عادی بگیرم چی بگم دلم پره خیلی ..

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
2706