2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010548 بازدید | 355183 پست
سلام عزیز دلم  نمیدونم چی بگم ،کلافه ام دیگه،از مهرماه که تصمیم گرفتم همه چیز خوب بود ،هرماه ف ...

بنظرم یک ماه هیچ دارو و ماده غذایی محرک نخور و بعد میانه ی سیکلت سونو بده تا اندازه فولی بدون دارو ببینیم درچه حاله

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان ستايش جون سلام ميگم من ديروز شنبه هشت سيكل بودم رفتم سونو فولي ١٧ بود حالا گفت سه شنبه امپول ب ...

تا سه شنبه خیلی دیر میشه ،حتما امشب آمپول بزن و از فردا  عروب به بعد اقدام کن 

مریم جان نسبت به قبل اونایی که کم بودن بهتر شدم ولی بازم حجمش کمه انگار بعدش من نمیدونم چه جوریاس خو ...

ان شاءالله که همه چی اوکی میشه پسرعمه من ۱۳ سالی بچه دارنشدن باکلی دوادکتر.یهونذرکرداسم بچش بزاره محمدحسین دوتاپسرپشت هم دنیاآوردن.بزرگی خدافراترازهمه چیه عزیزم توکل کن

2456
بچه ها تروخدا هرکی بلده بخونه....تغییری کرده یا نه😭😭😭😭😭😭😭😭😭

عزیزم حجم اسپرم شوهرت تغییر نکرده ولی حرکت پیشرونده اسپرمش خیلی خوب شده از ۴۰ با ۶۰ رسیده که خیلی خوبه 

یه مقدار هم شوهرت عفونت داره 

اروين جون همسرم تعدادشون ١٩٠ميليون هست با ٢٥ درصد تحرك ب، تحرك آ نداره متاسفانه، يعني الان اقدام كنم ...

تحرک اسپرم شوهرت کمه نه قبل از امپولت اقدام نکن بعد از امپول اقدامات را شروع کن 

برای تحرک اسپرم به شوهرت قرص ال کارنتین دکتر نداد؟

دوقلو بود که تو سونوی قلب معلوم میشد عشقم .یه نی نی بود یه کیست😆حالا اینکه  شاید معجزه بشه &nb ...

ميدونم عزيزم شوخي كردم 😀

ايشالله اول سالم باشه بعدشم جنست جور بشه🌺

كيست هم اصلا جاي نگراني نيست خيلي ها تو دوران بارداري دارن و مشكلي پيش نمياره

♥️
اره اینکه پریودم یک روز و نیم بود و همه این علایم رو دارم 

عزیزم اگه خون پریودیت قهوه ای بوده و در حد لکه بینی احتمال داره که لک لانه گزینی باشه فردا دوباره بی بی چک بزن 

ولی اگه خونش قرمز بود و پریودی به طور کامل اتفاق افتاده یعنی پد بهداشتی استفاده میکردبن به دلیل خوردن گرمی زیاد پریودتون کم شده 

2714
بنظرم یک ماه هیچ دارو و ماده غذایی محرک نخور و بعد میانه ی سیکلت سونو بده تا اندازه فولی بدون دارو ب ...

یعنی این ماه به نظرتون قرص جلوگیری نخورم برای کیستم؟؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
تا سه شنبه خیلی دیر میشه ،حتما امشب آمپول بزن و از فردا  عروب به بعد اقدام کن

مامان ستايش جون صبح امپولو بزنم چه طوره؟؟؟

ميگم الان يه اقدام پس فردا يه اقدام خوبه با توجه به شرايط اس همسرم؟؟؟  الان دو هفته س تخليه اتفاق نيوفتاده ميترسم اگه نگه دارم واس همون فردا اس ها كهنه باشه

...
سلام بچه ها خوبید؟ من الان از سونو جنسیت میام گفت به احتمال زیاد نی نی پسر  انشالله قسمت همتو ...

مبارکه عزیزم . ان شالله ب سلامت و بادل خوش بیاد بغلت 😍❤ خداروشکر ❤

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
یعنی این ماه به نظرتون قرص جلوگیری نخورم برای کیستم؟؟؟

این ماه قرص اسید فولیک و گلوکوفاژ بخور ، فولیک اسید روزی یکی و گلوکوفاژ هفته ی اول شبی یه دونه همراه شام و هفته ی دوم شبی دوتا همراه شام ،بعد اواسط سیکلت سونو بده اگر سایز فولی خوب بود دوتا آمپول اچ سی جی بزن و اقدام کن ،چند روز بعد مجددا سونو بده اگر خدایی ناکرده کیست شده بود اونوقت از ماه بعد قرص جلوگیری مصرف کن

سلام بچه ها خوبید؟ من الان از سونو جنسیت میام گفت به احتمال زیاد نی نی پسر  انشالله قسمت همتو ...

مبارکه عزیزم 🌹😍🌹🌹😍😍🌹🌹🌹🌹🏵🌺🌺🏵🏵🌺🌺🌺🌺🏵🌷🌷

این ماه قرص اسید فولیک و گلوکوفاژ بخور ، فولیک اسید روزی یکی و گلوکوفاژ هفته ی اول شبی یه دونه همراه ...

مامان ستايش جون توروخدا اينو ج بدين

مامان ستايش جون صبح امپولو بزنم چه طوره؟؟؟ عاخه حالا نميتونم ندارم 
ميگم الان يه اقدام پس فردا يه اقدام خوبه با توجه به شرايط اس همسرم؟؟؟  الان دو هفته س تخليه اتفاق نيوفتاده ميترسم اگه نگه دارم واس همون فردا اس ها كهنه باشه

...
2706