2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013656 بازدید | 355184 پست
منم دقيقا همينجوري بودم ايشالله كه يه گل پسر تو دلته عزيزمممممم😍😍♥️♥️

چی بگم خواهر.ان شااله اول نی نیم سالم باشه بعدشم اگه خدا خواست پسملی باشه

دیشب یه خواب دیدم کلاا منو گذاشت تو بلاتکلیفی😉

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

انداختمش گلم چون اگه عکس میگرفتم ازش شما هم امیدوار میشید .الان چند ماهه شما رو هم امیدوار میکنم ولی ...

دقیقا مث خودم ک چنبار اینجا بیبی مثبت گذاشتم همه امیدوار شدن ولی بعد😞 انشالله بحق امام رضا ع پسرت الان تو دلت باشه

بخدا این چن وقته خیلی دعا کردم که بری و سونو بگه پسره چون میدونستم خیلی دوس داشتی و خدارو هزار مرتبه ...

میدونم که خدا به دل شماها نگاه کرد و حاجت روام کرد از همتون ممنونم انشالله خدا هزار برابرش را به خودتون بده به همتون 

2731
پسرم هم خوبع دیگه از آب و گل درومده! باهام ارتباط گرفته، شیر خودمو بالاخره بهش دادم! ولی چ پروسه ی س ...

ای جاانم .خدا حفظ کنه گل پسرتو😍😍ماشااله بچه ها اینقد لجباز شدن  که شیرشونم باید به زور بهشون داد.حنانه ی من چند  ساعت بعداز به دنیا اومدن سینه مو گرفت .با بچه های این زمونه ادم ماجراها داره😄

ببوس روی ماه گل پسرتو😘😘

2738
قربونت بشم من اعظم جونم باور ميكني اولش اصلا نپرسيدم جنسيتشو  اشكم در اومد گفتم تورو خدا سالمه ...

بهار عزییزم تبریک میگم  .ان شاااله که همیشه تنش سالم باشه و به موقع بیاد بغلت .خیلی برات خوشحال شدم خواهر😍😍

انداختمش گلم چون اگه عکس میگرفتم ازش شما هم امیدوار میشید .الان چند ماهه شما رو هم امیدوار میکنم ولی ...

نسرین جون ان شااله فردا به عشق دیدن بی بی مثبت شما زود از خواب  بیدار میشم.ان شااله فردا کلی سورپرااایزت کنه خدا😍😍

سلام دوستان میگم ک من ۲۴ پری شدم بعد تا دیروز صبح خونریزی داشتم از دیروز ظهر تا الان هیچ لکه ای هم ن ...

عزیزم مانمیتونیم چیزی تشخیص بدیم شایداصلاچیزمهمی نباشه بخاطرغذایی چیزی باشه

اروین جون رفتی سونوی تعیین جنسیت؟یه بار سوال کرده بودم ولی جواب ندادی.ببخش باز تکرار کردم سوالمو.😊

ببخش عزیزم منم ندیدم سوالت را  ...بله رفتم امروز گفت احتمال زیاد پسر ....انشالله قسمت همتون بشه 

2706