2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013617 بازدید | 355184 پست
رز جان اگر فولی ها تبدیل به کیست میشن باید تا یه مدت داروی محرک برای تخمک نخوری ،تخمدانت کیست ساز شد ...

سلام عزیز دلم 

نمیدونم چی بگم ،کلافه ام دیگه،از مهرماه که تصمیم گرفتم همه چیز خوب بود ،هرماه فولی ها و‌ضخامت اندومتر خوب داشتم،ولی منتظر ازمایش همسرم بودم،اون که بهتر شد ،هرماه من ی مشکل جدید دارم.😭😭😭😭

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
عزيزدلم چرا  محرک ميخوري خب حتما محرک گياهي و شيميايي در کنار هم استفاده ميکني بلادور باشه گلم

فدات بشم عزیزدلم،به غیر از تخم هویج ،اونم کم خوردم،چیز خاصی مصرف نکردم،فقط حدس میزنم شاید برای کاسنی هم باشه ،چون کیست بر اثر سردی هم میتونه باشه ،درسته به نظرت؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من هنوزم تعجبم چرا دکتر شما وقتی دیده کیست داری بازم بهتون آمپول دادن دکتر بهار هم دوره ای که ...

اتفاقا دکتری که دیروز رفتم اورژانس بیمارستان بود،با جواب سونوم و شنیدن شرح حالم از ماه پیش که داشتم،گفت برم ازش شکایت کنم😭😭😭😭

2728
خواهش میکنم گلم ،امضات کمی ارومم کرد لطفا موقع شیر دادن به گل پسرات برای منم دعا کن گلم🤲😭

مامان ستايش جون سلام ميگم من ديروز شنبه هشت سيكل بودم رفتم سونو فولي ١٧ بود حالا گفت سه شنبه امپول بزن، ميگم دير نيست؟

...
سلام ماهور جان کم پیدایی دختر...خوبی عزیز...چه خبر...

سلام عشقمممم خوبی شما ،بله درسته کمتر میام ..ممنونم فداتشم خوبم 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
سلام عزیزم خوبی؟فندق منم خوبه سلام میرسونه انشالله به زودی قسمت خودت و همه بچه های منتظر با جنسیت دل ...

ممنونم فدات خوبم شکر خدا،گفتم ک دکتر گفت قندت بالاس و متفورمین داد میخوردم بیحال میوفتادم یه ورق از قرصشو حوددم دیگه نخوردم فقط قرصای پرولاکتینم رو مبخورم ....توکل بخدا انشالله ک همه بچها له ارزوهاشون برسن .شمام بسلامتی زایمان کنی عشقم

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
خانومایی که تست تحمل گلوکز دادین قندتون چند بوده قند من بالاست ارجاع دادن به متخصص رفتم پیش دکترم او ...

عزیزم شم میگفتین تعبیر خواب دختر چیه ؟؟؟

2738

یچها دیشب خواب دیدم حامله بودم و موعد زابمانم بود رفتم دکتر و لباس بیمارستان تنم کردن و من مدام میپرسیدم نمیدونم بچه چیه سونوگرافیم کنید..لباس نخریدم هیچی اماده نکردم به شوهرم میگفتم برو یه دست لباس نوزادی بخر...بعد دوستم اومد بهم گفت اون خانمه میشناسه و میگه بچت دختره ..نعبیرش چیه،؟

ممنونم فدات خوبم شکر خدا،گفتم ک دکتر گفت قندت بالاس و متفورمین داد میخوردم بیحال میوفتادم یه ورق از ...

به نظرم اگ اذیت میشی دوزشو کمتر کن اگ دوتا میخوردی یکی بخور اگ یکی میخوردی نصف بخور ولی به نظرم به حرف دکترت اعتماد کن و حتما داروهاتو مصرف کن 

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
سلام.دوستای خوبم.جنین من دفع شد خونریزی  شدیدی دارم.سونو  هم رفتم  گفت بدون تشکیل قلب ...

سلام عزیزم خیلی ناراحت شدم😔😔😔

ان شاء الله به زودی یه بارداری سالم تجربه کنی

اتفاقا دکتری که دیروز رفتم اورژانس بیمارستان بود،با جواب سونوم و شنیدن شرح حالم از ماه پیش که د ...

اسطوخودوس هم برای از بین بردن کیست خیلی خوبه هر روز دم کن بخور واقعا بعضی از دکترا فقط اسمشون دکتر😡

اسطوخودوس هم برای از بین بردن کیست خیلی خوبه هر روز دم کن بخور واقعا بعضی از دکترا فقط اسمشون دکتر😡

ممنونم افسانه ی عزیزم

دعا کن زودتر ما هم راحت بشیم و خدا بهمون نظر‌خیری بندازه❤️❤️❤️❤️🤲🤲🤲

ممنونم افسانه ی عزیزم دعا کن زودتر ما هم راحت بشیم و خدا بهمون نظر‌خیری بندازه❤️❤️❤️❤️🤲🤲🤲

رز جان زنجبيل هم تو رژيم غذاييت بزار خيليييي تاثير داره واسه از بين بردن كيست زنجبيل تازه بخر هم بريز تو غذات هم تو چاييت ايشالله زود خوب ميشي🌺

♥️
سلام بهار قشنگم😍😍خوبی عزیزم.گل پسرت چطوره😀😀ممنون از تبریکت عزیز دلم .بهار جان محتاج دعاتیم من و ...

قربونت عزيزم شكر خدا خوبيم 

انشالله صحيح و سالم ني ني نازتو بغل بگيري😘

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
2706