2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013555 بازدید | 355184 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت برم فعلا که گرفتار شدم عزیزم  نمیدونم خوندی یا نه دکترم گفت چون آب دور بچه خیلی کمه یه ...

نکن این کارارو همه چیز دست خداست...به حق این شب بزرگ که حاجت من و پارسال داد الهی که دلت بی غم بشه و هشت ماه دیگه کوجولوتو صحیح و سالم بغل کنی و اگه صلاحته ی پسر تپلی باشه

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2731
@mahor97    ماهور عزیزم چکار کردی ? رفتی پیش دکترت چی بهت گفت?

اومدم عزیزم برام دارو نوشت گفت قندت خیلی بالاست و برام دادو نوشته لتروزول و امپول و اینا .

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
ممنون‌عزیزم،ولی چون سابقش رو داشتم میدونم شیمیایی چون بیبی امروزم کمرنگ شده بود،فردا رازیانه دم میکن ...

🙄🙄🙄🙄 نکن اینکار عزیزم چقد عجله داری یکم بهش فرصت بده حداقل یک هفته صب کن

آرزو کردم خدا را گوهری  * سالم و زیبا نگارین اختری * بر سرم او ریخت یکدنیا گهر * داد ما را او زرحمت دختری * دختری مانند گل زیبا و پاک *از همه ناراستیها او بری *او گل کاشانه ما میشود *میکند بر ماهتاب او سروری *لطف حق شامل شده بر حال ما * میگشاید یک به یک بر ما دری
دوستان من تو راهم و گوشیم داره خاموش میشه،دکتر گفت قند داری !!!!😂😂مشکل  جدید ماهور..یه سری ام ...

عزیزم نگران نباش منم اوایل بارداری داشتم یه هفته رعایت کردم اومد پایین هم نباید گرسنه بمونی هم استرس خودش قند تولید میکنه هم تغذیه

اتفاقا منم میگفتم موضوع جدید سرچهای من : دیابت بارداری  

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
2738

سلام بچه ها روزتون بخیر...عزاداریاتون مقبول درگاه حق.....امیدوارم امروز پر از اتفاقای قشنگ باشه براتون❤❤❤❤❤❤❤

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

بچها دیروز دکتر برام متفورمین نوشت و امپول fsh5تا روزی یدونه ...این امپول برای چیه ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
بچها دیروز دکتر برام متفورمین نوشت و امپول fsh5تا روزی یدونه ...این امپول برای چیه ؟

ماهور جون نگران قندت نباش عزيزم زندايي منم قند داشت 

باردار هم شد تو بارداريش هم دارو مصرف ميكرد 

الانم ماشالا پسرش ١ سالشه 

اصلا اصلا نگران نباش😘

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋

بچه ها من چیکار کنم دردم بگیره😭😭حسابی سنگین شدم و خسته 

دیروز رفتم دکتر گف اندازه بند انگشت رحمت باز شده 

نرم شده رحمت لگنت هم خوبه

ولی باید وایسی تا دردت بگیره

چیکار کنم 

دیگ پوست شکمم نمیکشه همش مث جای زخم میسوزه😭😭😭😭😭

بنظرتون نزدیکی باعث میشه دردم بگیره زودتر؟

🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه ۷۶ هدف 🎯 ۵۸ باگروه عالیه بامداد خمار😉
بچه ها من چیکار کنم دردم بگیره😭😭حسابی سنگین شدم و خسته  دیروز رفتم دکتر گف اندازه بند انگشت ...

نزدیکی کن پیاده روی خاکشیر بخور ..دم کرده زعفرونم شنیدم شما کمتر  خیلی کم بخور 

بچه ها من چیکار کنم دردم بگیره😭😭حسابی سنگین شدم و خسته  دیروز رفتم دکتر گف اندازه بند انگشت ...

چند هفته ای خانم‌گل

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

عزیزم من سر هر دوتا بچم خاکشیر خوردم زعفرون گلاب تخم شوید ورزش زیاد پیاده روی خیییلی زیاد کپسول کرچک دریغ از درد و باز شدن دهانه ی رحم حتی یک سانت

2706