2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013277 بازدید | 355184 پست
تروخدا با خودتون اینجوری نکنین آخه....از کی تکون نخورده ....اروم باش....یه چیز خنکو شیرین بخور...درا ...

تا حالا تکون نخورده ...  اصلا حسش نکردم 😢 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ای جان دردت به جونم....الهی حاجت روا بشی به حق بزرگی خدا  

خدانکنه عشقم همیشه سلامت باشی 

خدا حافظ عزیزانت باشه و به زودی یه داداش گلم  به دخترات بده

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2728
تا حالا تکون نخورده ...  اصلا حسش نکردم 😢

عزیزم بعضیها دیر حس میکنن....اینقدر نگران نباش ....بستگی به جفتت داره ....بعدشم مگه ضربان قلبشو چی نمیکنی اگه همه چیز اکیه خب نگران نباش دیگه...بعضی جنینا تکوناشون بیشتره بعضیها تنبلن تکوناشون تا وقتیم میان دنیا کمه 

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
سلام عزیزدلم خوبی عشقم الهی بگردم شرمنده که  نگرانت کردم ببخشید من دخترم مریض شد و درگیر اون‌ ...

قربونت برم مرسی مهربونم خداروشکر که بهتری دخترای نازتو ببوس خدا به منم یه دونه از اون دخترای خوشگلت بده به حق این شبا الهی همیشه سالم و سرحال باشید تا سال بعد این موقع یه گل پسر سالم وصالح بغلت باشه التماس دعا فاطمه جون خدا حاجت همه بچه های تاپیک و بده تواین شبای پر فیض امین

یه دونه پسر دارم من  قند عسل دارم من  
بهار فقط دعام کنین  خیلی سعی میکنم خودمو آروم کنم البته نسبت به دیروز بهترم ولی خب .... توروخ ...

اعظم جان نذر لبهای تشنه حضرت علی اصغر ع بکن بچتو

مطمئن باش صحیح و سالم میاد بغلت 

برای سلامتی مادرم صلوات میفرستین ❤
بزار بزرگتر بشه ببینی چطور میشه , من الان دیگه نمیتونم خوب غذا بخورم چون شکمم خودش کش میاد و بدتر سن ...

😟😟😟😟😟 

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
چطوری فاطمه جان؟ دردات بهتر شدن ؟ دیدم نیستی گفتم نکنه حالت خوب نیست ... خیلی جات خالی بود 😙

سلام عزیزدلم خوبی 

عشقم انشالله به زودی انقدر لگد بهت بزنه که تکون نتونی بخوری

نگران نباش صبر کن گلی❤️❤️❤️❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2706