2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010546 بازدید | 355183 پست
فاطمه جان خدارا شکر اومدی امیدوارم گل دخترت خوب شده باشه و دردهای خودتون هم خوب باشه محتاج دعا هستیم

گلم از کی اقدام داری؟؟؟لتروزول هم میخوری شما؟؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
بميرم😥 خودت گفتي تا الان اينجوري نشده بودي پس خيلي خوبه ديگه نه؟ رحمت ديگه آماده شده، به حق همين شب ...

مهربونترینم 

مرسی برای دعاهای قشنگ،توکل به خدا 

التماس دعا❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماهور جون عزیزم چکار کردی ? رفتی پیش دکتر ? اقدام هاتو شروع کردی ?

الان تو راهم برسم ببینم چی میگن ...خدا کنه نگه ای وی اف یسنا جون 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
الان تو راهم برسم ببینم چی میگن ...خدا کنه نگه ای وی اف یسنا جون 

نه بابا،اخه ivf چیه ،تو که خدا رو‌شکر سالمی🥰🥰🥰

زودی بهمون خبر بده ماهور

2720
جدي؟؟ پس طبيعيه  نگران بودم اخه احساس ميكنم شكمم داره قلمبه ميشه خيلي سفت شده  هر روز هم ...

بهارشکمت میخادبزرگ شه که جابرابچه باشه طبیعیه فقط شکمت روباروغن ماساژبده گاهی که بعدزایمان ترکش نمونه

بهارشکمت میخادبزرگ شه که جابرابچه باشه طبیعیه فقط شکمت روباروغن ماساژبده گاهی که بعدزایمان ترکش نمون ...

عزيزم روزي ٣ بار با روغن زينون ماساژ ميدم 

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
فدات مهربون  غم نبینی ان شاءالله

اعظم جان بخداهمش دارم بهت فکرمیکنمودفعات میکنم فقط عزیزم خودتوسرگرم کنومایعات بخوردیدی که اینیکی دکترم گفت مایعات بخورم.بعدم گفتن زمان لازمه یعنی امیدی هست به خوب شدن من دلم روشنه قطعااگه استرسوبزاری کنارواستراحت کنی ومایعات بخوری باتوکل به خداهمه چی درس میشه عزیزدلم

2714
گلم از کی اقدام داری؟؟؟لتروزول هم میخوری شما؟؟؟

عزیزم دکتر بهم امپول داد که همسرم نذاشت بزنم بلی لترونزول خوردم امروز روز هفتم بعد از پاکی یک شب در میان اقدام می کنم البته فکر کنم اینماه بدرد نمی خوره چون دوسنبه می ریم سفر تا جمعه ودر سفر هم امکانش نیست کلا شاید سه بار بشه راستی لترونزول تخمک گزاری را زودتر نمی کنه اخه دوره های من سی روزست

الهی که همیشه خوش و‌سلامت باشی فاطمه ی مهربونم،گروه بدون شما صفا نداره خانومی ❤️❤️❤️❤️انشالله سال دی ...

رز قسنگم الان دست و پاشکسته خوندم که پریود شدی

عشقم حالت حوب میفهمم چون منم وقتی پریود شدم تا چندروز اشک میریختم و حس کردم دنیا تموم شده

اما خدا اگر تو تقدیر ما پسر نوشته باشه بهمون میده حتی با یه اقدام معمولی بدون بدون مقدمات لازم

اگرم تو سرنوشت ما دختر باشه با رعایت همه چی باز همون میشه

فقط از خدا فرزند سالم و‌صالح بخواییم خودش میدونه ته قلب ما چبه

منم میخوام دیگه توکل کنم به خودش والسلام

واما امشب برات ارزومند پسری صالح و سالم که باعث سرافرازیت بشه هستم اعتقاد دارم دعای دیگران در حق ما همیشه برااورده میشه

شما هم منو دعا کن عشقم

انشالله که اخرین پری شما باشه تا ده ماه دیگه ❤️❤️❤️❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
آب دورش کمه  دکتر گفت یه ماه صبر میکنیم ببینیم چی پیش میاد گفت یا رشد میکنه یا سقط میشه  ...

😢 آخه دختر خوب چکار اون دکتر احمق داری !! مگه اون خداست ! تو خودت باید به فکر خودت باشی هرچی رو میدونی درسته  انجام بده . این دکترای الان فقط ب فکر پولن دیگه هیچی براشون مهم نیست .. 

یه مدت مرخصی بگیر استراحت کن خیلی تاثیر داره . هندونه و دلستر و مایعات بخور .چیزای شیرین خیلی  خوبه. باقیش باخداست ... در ضمن خودت شیاف رو ادامه بده و کم کم قطعش کن ، منم دکترم گفت دیگه استفاده نکن ولی من خودم دارم کم کم قطعش میکنم ... وقتی میدونی چی درسته همونو انجام بده

ان شاالله ب حق دل پاکت و ب برکت این شبها نی نیت سلامت دنیا میاد 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
فاطمه جان خدارا شکر اومدی امیدوارم گل دخترت خوب شده باشه و دردهای خودتون هم خوب باشه محتاج دعا هستیم

سلام عشقم خوبی 

انشالله که همگی خوب باشید و امشب مقدرات همتون اونطوری باشه که دل و صلاحتون باشه❤️❤️❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2706