2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010548 بازدید | 355183 پست
دکتر به دوستم گفت بچت سقط میشه امادگیشو داشته باش ولی بچش الان هفت ماهشه هزار ماشالله ...فدات بشم ال ...

ماهرو جان انشالله خیره من رفتم دکتر ذخیره تخمدان من دو و خورده ای بود گفت خوبه ولی الان دیگه چون هیچ مشکلی نداری و دوسال نشده بهتر بیای ای وی اف نگران نباش دکترها گویا عادی شده پیشنهاد می کنن 

جدي؟؟ پس طبيعيه  نگران بودم اخه احساس ميكنم شكمم داره قلمبه ميشه خيلي سفت شده  هر روز هم ...

اره طبعیه اوایل ماه چهارم منم همچین حسی داشتم ولی حدسم به نفخم بود میگفتم نفخ میکنم

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها از همتون ممنونم  الهی که هیچ وقت به مشکل نخورین و غم به دلتون راه پیدا نکنه  آروی ...

اعظم جان خیلی نگران کوچولو تو دلت هستم انشالله به حق همین روزهای عزیز خدا خودش نگه دار بچه ات هست.استرس نداشته باش همه چیز رو بسپر به خدا و ازش سلامتی بچه ات رو بخواه ناامیدت نمیکنه،انشالله به زودی و خوشی این مشکل حل میشه و سلامتی به نی نی و آرامش به خودت برمیگرده

اسمم آیسا هست.خدایا هزار مرتبه شکر بعد 7سال انتظار منم لایق مادر شدن دونستی.خودت مواظبش باش
اره طبعیه اوایل ماه چهارم منم همچین حسی داشتم ولی حدسم به نفخم بود میگفتم نفخ میکنم

نه نه نفخ نيست شكم بزرگ ميشه برا همينه 😫

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
2456
الهی امین از صب استرس دارم نکنه بگه ای وی اف کن 

ماهور جون عزیزم چکار کردی ? رفتی پیش دکتر ?

اقدام هاتو شروع کردی ?

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
@**_شجره_ى_طوبى_**   فاطمه جان کجایی؟نیستی عزیزم بهتری ؟

سلام ماهورم 

خوبی عشقم قبول باشه طاعات و عباداتت

ممنونم که نگرانم شده بودی

من چند روز بود درگیر تب دخترم بودم و دکتر، حال خودمم خوب نبود و نمیدونم چرا یه روز بعد عمل انقدر درد اومد سراغم و درگیرم کرد،اما دلم پیش همه شمابود 

مخصوصا رز ، امیدوارم تو این شبهای قدر تقدیر همتون خیر باشه و انشالله ماهور عزیزم امسال تو مقدراتت سرباز امام زمان رقم بخوره و سال بعد شبهای قدر نماز شکر بجا بیاری❤️❤️❤️❤️❤️❤️

دعام کنید که محتاج دعاهاتونم

منم قابل باشم دعا میکنم😘😘😘😘😘

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
نه نه نفخ نيست شكم بزرگ ميشه برا همينه 😫

بهار جون منم الان حس میکنم شکمم در حال پاره شدنه و کش اومدنه . 

بهار جون منم الان حس میکنم شکمم در حال پاره شدنه و کش اومدنه . 

واي آره يه جورايي كش مياد شكم 

من اصلا شكم نداشتم صاف صاف الان واقعا احساس ميكنم پاره ميشه از تو

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
2714
@**_شجره_ى_طوبى_**   فاطمه جون کجایی ؟بهتر شدی؟بیا دیگه نگران شدم😔

سلام عزیزدلم خوبی عشقم

الهی بگردم شرمنده که  نگرانت کردم

ببخشید من دخترم مریض شد و درگیر اون‌ بودم و‌اصلا از نظر روحی حالم مساعد نبود 

خودت خوبی حالت چطوره

این شبهارو ازش غافل نشیا مخصوصا امسب و پس فردا شب

یکی از این دو شب احتمال زیاد شب قدره

حتما برای خودت مقدرات نیکو بخواه مخصوصا سلامتی برای خودت و تمام عزیزانت که سرامد تمام حاجت هاست❤️❤️❤️❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
واي آره يه جورايي كش مياد شكم  من اصلا شكم نداشتم صاف صاف الان واقعا احساس ميكنم پاره ميشه از ...

بزار بزرگتر بشه ببینی چطور میشه , من الان دیگه نمیتونم خوب غذا بخورم چون شکمم خودش کش میاد و بدتر سنگین میشم

سلام عزیزدلم خوبی عشقم الهی بگردم شرمنده که  نگرانت کردم ببخشید من دخترم مریض شد و درگیر اون‌ ...

الهی که همیشه خوش و‌سلامت باشی فاطمه ی مهربونم،گروه بدون شما صفا نداره خانومی ❤️❤️❤️❤️انشالله سال دیگه به قول خودت این شبها داری خدا رو هر لحظه برای گل پسرت شکر میکنی 😍😍😍😍

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
الهی امین از صب استرس دارم نکنه بگه ای وی اف کن 

ماهور جونم 

انشالله و به حق این روزهای عزیز ،جواب همه چیز خیلی خوب و عالی پیش میره و زودی گل پسری میاد تو دل ماهور جونم❤️❤️❤️❤️

سلام عزیزدلم خوبی عشقم الهی بگردم شرمنده که  نگرانت کردم ببخشید من دخترم مریض شد و درگیر اون‌ ...

فاطمه جان خدارا شکر اومدی امیدوارم گل دخترت خوب شده باشه و دردهای خودتون هم خوب باشه محتاج دعا هستیم

توی این شبهای عزیز واسم دعا کنین  توروخدا از ته دل واسه سلامتی بچم دعا کن  الهی که هیچ و ...

هر لحظه به یادتم اعظم عزیزم،امیدوارم که این چند هفته ی باقی مونده رو‌ صحیح و سالم سپری کنی و نی نی رو به سلامتی بیاری،خواهر عزیزم،استرس رو‌از خودت دور کن و امیدوار باش.❤️❤️❤️🤲🤲🤲

2706