2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010572 بازدید | 355183 پست
توی این شبهای عزیز واسم دعا کنین  توروخدا از ته دل واسه سلامتی بچم دعا کن  الهی که هیچ و ...

اصلا نگران نباش من مطمینم نی نی شما سالم بدنیا میاد فداش بشم قویه و این مرحله رو میگذرونه ...فقط نیاز به ارامش مامانش داره ...نرفتی پیش یه دکتر دیگه نگران قرصیم ک قطع کردی؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امیدم به دعای شماهاست  میدونم خدا صدای شماها رو میشنوه و به اون دل پاکتون نگاه میکنه و بهم نظر ...

دکتر به دوستم گفت بچت سقط میشه امادگیشو داشته باش ولی بچش الان هفت ماهشه هزار ماشالله ...فدات بشم الهی بمیرم برای دلت میفهمم حالتو.بسپار به خدا و ذکر بخون توسل به مادر امام زمان یادت نره .برات خیلی دعا مبکنم عزیزم .

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
سلام دوستان مهربونم خوب هستين؟  بچه ها من از صبح كه بيدار شدم احساس كشيدگي تو شكمم دارم  ...

منم بعضی وقتا داشتم و دارم یا از نفخه یا بزرگ شدن شکم

ولی یادمه اولین بار که اونجوری شدن انگار از وسط شکمم و نافم یه خط افتاده واقعا فکر میکردم شکمم داره نصف میشه

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
2720
توی این شبهای عزیز واسم دعا کنین  توروخدا از ته دل واسه سلامتی بچم دعا کن  الهی که هیچ و ...

اعظم جان جز دعا کردن در حقت کاری از دستم برنمیاد .ان شاءالله به حق این شبهای بزرگ‌ نینی تو صحیح و سالم بغل میگیری.

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

إِنَّا أَنْزَلْنَاهُ فِي لَيْلَةِ الْقَدْرِ 

وَمَا أَدْرَاكَ مَا لَيْلَةُ الْقَدْرِ ﴿۲﴾

لَيْلَةُ الْقَدْرِ خَيْرٌ مِنْ أَلْفِ شَهْرٍ ﴿۳﴾

تَنَزَّلُ الْمَلَائِكَةُ وَالرُّوحُ فِيهَا بِإِذْنِ رَبِّهِمْ مِنْ كُلِّ أَمْرٍ 

سَلَامٌ هِيَ حَتَّى مَطْلَعِ الْفَجْرِ ﴿۵﴾

بسْمِ اللّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ ﴿ 1 ﴾

الْحَمْدُ للّهِ رَبِّ الْعَالَمِینَ ﴿ 2 ﴾

الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ ﴿ 3 ﴾

مالِکِ یَوْمِ الدِّینِ ﴿ 4 ﴾

إِیَّاکَ نَعْبُدُ وإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ ﴿ 5 ﴾

اهدِنَا الصِّرَاطَ المُستَقِیمَ ﴿ 6 ﴾

صِرَاطَ الَّذِینَ أَنعَمتَ عَلَیهِمْ غَیرِ المَغضُوبِ عَلَیهِمْ وَلاَ الضَّالِّینَ ﴿ 7 ﴾

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ ﴿١﴾

اللَّهُ الصَّمَدُ ﴿٢﴾

لَمْ یَلِدْ وَلَمْ یُولَدْ ﴿٣﴾

وَلَمْ یَکُنْ لَهُ کُفُوًا أَحَدٌ ﴿٤)

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
امیدم به دعای شماهاست  میدونم خدا صدای شماها رو میشنوه و به اون دل پاکتون نگاه میکنه و بهم نظر ...

انشالا بحق این شبای احیا نی نی هزار سال برات صالح و سالم میمونه عزیزم

یه دونه پسر دارم من  قند عسل دارم من  
اصلا نگران نباش من مطمینم نی نی شما سالم بدنیا میاد فداش بشم قویه و این مرحله رو میگذرونه ...فقط نیا ...

والا رفتم یه  فوق تخصص دیگه الان اومدم 

اونم گفت باید منتظر زمان باشیم ببینیم چی پیش میاد فقط این گفت مایعات زیاد بخور ان شاءالله که اتفاقی نیفته 

اونقدر حالم بد بود یادم رفت پروژسترون رو بپرسم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2714
دکتر به دوستم گفت بچت سقط میشه امادگیشو داشته باش ولی بچش الان هفت ماهشه هزار ماشالله ...فدات بشم ال ...

قربونت برم ماهور خوش قلبم 

الهی که این ماه باردار بشی و یه بارداری سالم تجربه کنی 

بخدا شب قدر همش میومدی جلوی چشمم

واست یه گل پسر سالم و صالح از خدا خواستم 

اعظم جان جز دعا کردن در حقت کاری از دستم برنمیاد .ان شاءالله به حق این شبهای بزرگ‌ نینی تو صحیح و سا ...

چشم امید منم به دعاتونه عزیزم 

الهی که زود انتظار و تموم بشه و گل پسرت صحیح و سالم بیاد بغلت 

انشالا بحق این شبای احیا نی نی هزار سال برات صالح و سالم میمونه عزیزم

فدات مهربون 

غم نبینی ان شاءالله 

چشم امید منم به دعاتونه عزیزم  الهی که زود انتظار و تموم بشه و گل پسرت صحیح و سالم بیاد بغلت&n ...

ان شاءالله

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
منم بعضی وقتا داشتم و دارم یا از نفخه یا بزرگ شدن شکم ولی یادمه اولین بار که اونجوری شدن انگار از و ...

جدي؟؟ پس طبيعيه 

نگران بودم اخه احساس ميكنم شكمم داره قلمبه ميشه خيلي سفت شده 

هر روز هم ٣ بار با روغن زيتون ماساژ ميدم

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
2706