2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013554 بازدید | 355184 پست
خدانکنه عززیزم خیلی ممنون  تسلیم خواسته خدام اره درسته یروز انتظار منم تموم میشه شوهرم وقتی اوم ...

عزیزم 😙😙😢😢 ان شاالله خیلی زود حاجت دلتو بگیری 😖 امیدتو از دست نده خدا بزرگه 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ملکه جون کی زایمان میکنی ایشالا؟ 😍 نگران اضافه وزن نباش اصلا من قبل بارداریم 57 بودم تو بارداری رس ...

سلام

نمیدونم والا فعلا ک خبری نیس نی نی دلش نمیخاد بیاد😅

جدی 

خداکنه همینطور باشه پس لاغر بشم بعدش

🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه ۷۶ هدف 🎯 ۵۸ باگروه عالیه بامداد خمار😉
2731
بچه ها از همتون ممنونم  الهی که هیچ وقت به مشکل نخورین و غم به دلتون راه پیدا نکنه  آروی ...

اعظم جان بعد چند روز الان اومدم یه سر بزنم ببینم نی نی تو و آروین چیه؟‌! خیلی ناراحت شدم ان شاءالله که خدا خودش حافظ و محافظش باشه

خیلیا این مراحل و گذروندن، نا امید نباش دعا میکنم به حق همین شبهای قدر خدا فرشتتو صحیح و سلامت تو بغلت بذاره

فالله خیر حافظا و هو ارحمُ الراحمین
من چهارشنبه وقت انومالی دارم

به سلامتی ان شاءالله .براتون سوره قدر میخونم ان شاءالله با دل خوش از سونو برگردی 

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

سلام بچه ها صبحتون بخیر 

قربون تک تک تون برم اینقدر مهربونین 

دیروز رو تا شب یه لحظه اشکام بند نیومده 

بیچاره مامانم که اونقدر گریه کرده قندش زده بالا حالش بده 

دیگه دیشب رفتم سقاخونه اونجا حسابی دلمو خالی کردم و همه چیو سپردم به حضرت ابوالفضل 

من سری قبل هم که دکتر گفت باید  هیستروسکوپی بشی و بعدش آی وی اف حرفشو گوش نکردم رفتم سقاخونه از خود آقا خواستم که خداروشکر بهم نظر کرد حالا دیگه رفتم سپردم به خودش 

هدیه ای رو که داده خودشم صحیح و سالم بوقتش بهم بده 

البته اشکام باز بند نمیاد 

حرفشو که میزنم همینجوری اشکام میریزه 

فک کنم هرچی هم آب بدنم بود از دیروز خشک شد 

آخه نمیدونین دکترم چقدر عادی و راحت گفت هیچ کاری نمیشه کرد جز صبر یا میمونه یا سقط...

دنیا رو روی سرم خراب کرد ....

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
بچه ها از همتون ممنونم  الهی که هیچ وقت به مشکل نخورین و غم به دلتون راه پیدا نکنه  آروی ...

عزیزم مشکلی پیش اومده? من چند روزه نت نداشتم در جریان نیستم

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
2738
اعظم جان چی شده از پیامت فهمیدم حالت خوب نیست نگران شدم برا نی نی اتفاقی افتاده????

آب دورش کمه 

دکتر گفت یه ماه صبر میکنیم ببینیم چی پیش میاد گفت یا رشد میکنه یا سقط میشه 

اون جوری که رفتار کرد انگار کامل ناامید بود از ....

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
جالبه من یادمه چون نزدیکی و اقدامش درست زمان تخمک گذاری بود رژیمش حتی ،بتا اروم اروم میرفت بالا قلب ...

آره منم یادمه از موعدش گذشته بود بعد بی بیش هاله انداخت واقعا خواست خدا برهمه چیز مقدره 💚💚

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
واااای افسانه جون چطور پیداش کردی !!😂😂 چه پشتکاری 👌👏😀

خواستن توانستن است😂😂بی وفارو گفتم ان تی رفتی حتما بیای از خودت خبر بدی 🤨

آب دورش کمه  دکتر گفت یه ماه صبر میکنیم ببینیم چی پیش میاد گفت یا رشد میکنه یا سقط میشه  ...

عزیزم توکل بر خدا نگران نباش من سر لک بینیم هراسان و پریشان رفتم پیش دکتری که خیلیا تعریفش کرده بودن اونم اصلا سونوهام هم نگاه نکرد گفت برو هفته بعد بیا یا یکی دو روزه میفتی به خونریزی و سقط میشه یا یه چیزی میشه دیگه هفته بعد بیا سونو بنویسم گفتم سونو رو همین الان بنویس گفت ن منتظر میمونیم خونریزی اتفاق بیفته الان کاری نمیتونم بکنم 

هیچی نه شیاف داد نه امیدوارم کرد نه سونو نوشت

فقط نا امیدم کردو با چشم گریان از مطبش اومدم بیرون

از این خدا نشناسها زیاده

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
سلام بچه ها طاعات و عباداتتون قبول  من نت ندارم فقط یه لحظه با نت گوشی اومدم که بگم بچمو دعا ک ...

سلام اعظم جان شما سعی کن مصرف مایعات تو به زور هم ک ‌‌‌شده زیاد کنی و استراحت تو بیشتر دیگ بقیه اشو بسپر به خدا توکلت به خودش باشه که اگ اون بخواد هر چیز غیر ممکنی ممکنه ماهم تو این روزای عزیز دعاگو هستیم برای سلامتی کوچولوت سوره ی قدر و آیت الکرسی میخونم ان شاء الله ک بسلامت بغلش میگیری

2706