2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013318 بازدید | 355184 پست

@daria12   ‍ 

دریایی عزیزم من یساله ک تصمیم گرفتم اقدام کنم و حالا رژیممو شروع کردم برا پسر .خیلیییییییی تلاش و همه کاری کردم بیچاره شوهرم بستنی هم نمیخورد ...دیشب به شوهرم گفتم میدونی خدا بهم چی میگه ...میگه خوب ماهور همه چیزو ردیف کردی و دکتر رفتی ک پسر دار بشی کاری بود ک نکردی باشی ..خوب باردار شدی ؟؟ ....شد؟؟؟کافی بود  از روز اول بیای در خونه ی خودم و از خودم بخای  ...الان و این روزا کمتر دنبال تعین روز تخمک گذاری د رژیمم  و فقط از خدا میخام .....فدات بشم همه چیزو در کنار تلاشت بسپار بخدا ..

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@daria12   ‍  دریایی عزیزم من یساله ک تصمیم گرفتم اقدام کنم و حالا رژیممو شروع کردم بر ...

عزیزم حرفات خیلی منقلبم کرد😔😔😔😔راست میگی بی انصافیه که نقش خدارو نادیده بگیریم...درست میگی ماهور جان خدا بخواد بده بی هیچ میده نخوادم بده یه جنین پسر دوماهه رو بزارن تو دلت دنیا بیاد میبینی دختره....بنده ی خدا عجوله ماهور ...ولی خدا صبرش زیاده....خدا وکیلی راستم میگی ماهور خدا الان داره از اون بالا بهمون میخنده میگه بنده ی منو ببین به جای این که از من بخواد داره چه کارایی میکنه....😔😔😔😔😔😔😔😔

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
عزیزم حرفات خیلی منقلبم کرد😔😔😔😔راست میگی بی انصافیه که نقش خدارو نادیده بگیریم...درست میگی ماهور ...

باورت نمیشه اخه من دی ماه اولین اقدامم همه چیز عالی وصعیت همسرم ...فولیکول خودم ..از صبحش قرص وتو ت فرنگی و خلاصه همه چیز نگم برات ..برنامه ریزی کرده بودم زایمانم بشه روز تولد شوهرم ک بتونم بهترین هدیه رو بهش بدم خیلی پسر دوست داره 😉 اصلا باردار نشدم ...خدا نخاست ومن مطمینم ک این سزای کسیه ک میره در خونه غیر خدا واز اون میخاد .به مامام خیلی اعتماد داشتم و بهش میگم پسر میشه اونم میگفت اره منم رو ابرا بودم دیگه .

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2728
@daria12   ‍  دریایی عزیزم من یساله ک تصمیم گرفتم اقدام کنم و حالا رژیممو شروع کردم برا ...

آفرین ماهورجان منم دقیقاهمینجوربودم رژیم گرفتموبعدش اقدام کردمونتیجا نگرفتم پریودکه شدم به این فکرکردم که اینهمه بدون رژیم قسمتشون بوده واینهمه هم بارژیمای بیشترازمن قسمتشون نبوده.تنهاچیزی که کمک میکنه وارامش میده ونتیجه خداس پس رژیموهمون روزاول پریودرهاکردموتوکل کردم هرچی برام بخادبهترینه.نمیگم رژیم بده واشتباه ولی بپسریم به خدا

آفرین ماهورجان منم دقیقاهمینجوربودم رژیم گرفتموبعدش اقدام کردمونتیجا نگرفتم پریودکه شدم به این فکرکر ...

اره عزیزم من ک فردا نو بت دکتر دارم ازمایشمو ببینه و بعدش یه شب در میون اقدام میکنم 

پریود شدم

بمیرم برات عزیزم انشالله با زودی باردار میشی 

بچه ها از همتون ممنونم 

الهی که هیچ وقت به مشکل نخورین و غم به دلتون راه پیدا نکنه 

آروین جان دکتر گفت هیچ راهکاری نداره فقط باید صبر کنیم ببینیم چی پیش میاد 

ولی من جز استراحت مطلق بقیه کارا رو انجام میدم تا برم یه فوق تخصص دیگه تا ببینم چی میگه .

فقط واسم دعا کنین که اون دکتر چیزای خوب بگه 

و البته توکلم به خداست 

ان شاءالله خدایی که داده خودش هم نگهدارش باشه 

از ته قلبتون دعام کنین 

قربون همتون که اینقدر مهربونین 

ببخشین نمیتونم تک تک ریپلای کنم 

همیشه دوستتون  دارم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
سلام بچه ها طاعات و عباداتتون قبول  من نت ندارم فقط یه لحظه با نت گوشی اومدم که بگم بچمو دعا ک ...

قربونت برم انقدر غصه نخور تو رو خدا. این دکترآااا اصلا فهم‌ندارن که با مادر باردار چطور حرف بزنن انگار دارن راجع به پفک حرف میزنن. به خدا توکل کن همه چیز درست میشه 

بچه ها از همتون ممنونم  الهی که هیچ وقت به مشکل نخورین و غم به دلتون راه پیدا نکنه  آروی ...

افرین دختر قوی باش بسپار به خدا و بجای ناامیدی دعا بخون و توسل کن ....نگهدارنده ی خداست دکتر ک وسیلس ...خواهش میکنم برو پیش یه دکتر دیگه و مایعاتم بخور.

پریود شدم

باران جون الهی بمیرم😭😭😭 

الهی خدا به حق این شب‌های عزیز ماه دیگه تو و همسرت و خوشحال کنه و نی نی بیاد تو دلت 

خواهر جونم صبور باش و ناراحت نباش اصلا🥺 ما از برنامه ریزی خدا برا خودمون خبر نداریم مطمئنا بهترینا رو برات رقم زده با نیرو و انرژی و بدون هیچ یاسی برو اقدام 

موفق باشی خواهرم

برات واقعا ناراحت شدم از ته دل 😔و موقع شیر دادن دعات کردم که هر چه زودتر انتظارت تموم شه 

گروه طلایی🌺تثبیت🌺حس بعد از موفقیت را با هیچ چیزی نمیتوان عوض کرد😍
بچه ها از همتون ممنونم  الهی که هیچ وقت به مشکل نخورین و غم به دلتون راه پیدا نکنه  آروی ...

من مطمینم نی نی خیلی قویه و این مرحله رو پشت سر میزاره اعظم جان خواهش میکنم ناامید نباش و خودتو نباز.دکتر ب دوست من گفته بود جنین سقط میشه امادهگیشو داشته باش الان هزار ماشالله هفت ماهشه .

2706