2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010548 بازدید | 355183 پست
بچه ها فقط دعام کنین  متاسفانه پیش همسر و دخترم نمیتونم چیزی بگم فقط میرم پشت سر گریه میکنم&nb ...

اعظم چيشده؟چرا گريه ميكني؟

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
😐😐😐😐 استغفرلله مگه ما خداييم كه بگيم چي ميشه توكل به خدا فقطططط❤️

توکل به خدا.......

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها فقط دعام کنین  متاسفانه پیش همسر و دخترم نمیتونم چیزی بگم فقط میرم پشت سر گریه میکنم&nb ...

خانمی چی شده خدا نکنه گریه کنی

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
سلام بچه ها طاعات و عباداتتون قبول  من نت ندارم فقط یه لحظه با نت گوشی اومدم که بگم بچمو دعا ک ...

اعظم الهي بميرم براي دلت عزيز دلم تورو خدا با خودت اينكارو نكن تا ميتوني مايعات بخور شب و روز تورو خدت استرس برات ضرر داره گلم 

انشالله ني نيو صحيح و سالم بغلش ميگيري دورت بگردم من❤️

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
2720
سلام بچه ها طاعات و عباداتتون قبول  من نت ندارم فقط یه لحظه با نت گوشی اومدم که بگم بچمو دعا ک ...

الهی بگردم....ناراحت نباش عزیز دلم بچت عمرش به دنیا باشه یه قطره آبم دورش نباشه میمونه برات شک نکن....هرچی خدا بخواد همون میشه....راضی باش به رضای خدا...الهی به حق این شبای عزیز دلت شاد میشه عزیزم...خدا کمکت کنه....

بچه ها ‌‌شما کاربر faghatkhodaرو یادتونه؟ از خودش خبر نداد بعد سونو قلب؟  @مامانهدیه &nbs ...

منم یادمه خیلی وقت پیش باردار شدن !! خیلی وقته ازش خبری نیست ! مگه میشه دوتا اسم یه شکل  !! 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
سلام عزیزم کلی گشتم تا یکی از پستاتو تو پیدا کردم تیکرت صورتی شد 😄خدا برات ببخشه بچه ی اول دختر باش ...

واااای افسانه جون چطور پیداش کردی !!😂😂 چه پشتکاری 👌👏😀

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
2714

امیدتو از دست نده اعظم جون . دکترا همیشه اینجورن ...! ان شاالله که نی نیت صحیح و سلامت دنیا میاد . یه دکتر دیگه هم برو 

عزیزم من واست تو اینترنت خوندم درمانش فقط خوردن مایعات و آبمیوه به خصوص ماءالشعیر حداقل ۸ لیوان و تا ۱۵ لیوان روزانه باید آب بخوری 

استراحت مطلق یعنی هیچ حرکتی نکنی 

و سرم درمانی یعنی روزانه یه سرم بهت میزنن که مایعات به اندازه کافی به بدنت برسه 

اگه هم در اثر خوردن آب زیاد حالت تهوع بگیری قطره ضدحالت تهوع بهت میدن 

رز جان حالت بهتره؟ خيلي ناراحت شدم برات😞  

ممنونم لیانای مهربونم 

دیگه کاری نمیتونم بکنم ،جز غصه😢😢😢،دم‌کرده ی اویشن میخورم تا ببینم بهتر میشم 

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

تورو خدا خودتو ناراحت نکن . درست میشه ان شاالله ، آب و مایعات زیاد بخور . هندونه و چیزای شیرین زیاد بخور . دلستر بخور .ان شاالله به حق این روزای پرعظمت درست میشه.  فقط غصه نخور عزیزم 😙

ممنونم لیانای مهربونم  دیگه کاری نمیتونم بکنم ،جز غصه😢😢😢،دم‌کرده ی اویشن میخورم تا ببینم به ...

بميرم😥 خودت گفتي تا الان اينجوري نشده بودي پس خيلي خوبه ديگه نه؟ رحمت ديگه آماده شده، به حق همين شباي عزيز انشالله خدا پسرتو به زودي ميزاره تو دلت

يا امام رضا...بطلب❤️
2706