2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013275 بازدید | 355184 پست
انشالله

عزیزدلم 

خودمم الان غصه دارم،ولی این روزها هم میگذره،خدای ماهم بزرگه و ی روز نتیجه میگیریم،به غیر از صب و توکل به خدا کار دیگه ای نمیتونیم انجام بدیم.غصه نخور 😢😢😢

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها طاعات و عباداتتون قبول  من نت ندارم فقط یه لحظه با نت گوشی اومدم که بگم بچمو دعا ک ...

سلام عزیزم

غصه نخور.. هنوز که چیزی نشده.. برو یه سونوگرافی دیگه جای بهتر و یه دکتر دیگه.. سونوگرافی ممکنه اشتباه کنه.. 

بچه ها فقط دعام کنین 

متاسفانه پیش همسر و دخترم نمیتونم چیزی بگم فقط میرم پشت سر گریه میکنم 

خیلی دعام کنین 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2728
بچه ها فقط دعام کنین  متاسفانه پیش همسر و دخترم نمیتونم چیزی بگم فقط میرم پشت سر گریه میکنم&nb ...

گریه نکن اب بدنت کمتر میشه پیش یه دکتر دیگه ببر و نشون بده 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
خب چرا دکتر نمیبری نشون بدی , که دیگه راحت بشی . تو این تاپیک ها هر کی یه چیزی میگه

فدات نوبت گرفتم ببرم نشون بدم ممنون

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
دريا جان آدرس اون تاپيكي كه توش آزمايش همسرت و گذاشتي و اونيكه بهت اون حرف  و زده به من نش ...

قربونت برم آره نوبت گرفتم که بریم 

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
دريا جان آدرس اون تاپيكي كه توش آزمايش همسرت و گذاشتي و اونيكه بهت اون حرف  و زده به من نش ...

ممنون از حرفات عزیز دلم چشم حتما میریم دکتر خوب تقصیر خودم بود اشتباه کردم نباید ازمایشو میزاشتم اونجا...

2706