2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013574 بازدید | 355184 پست
سلام عزیزم کلی گشتم تا یکی از پستاتو تو پیدا کردم تیکرت صورتی شد 😄خدا برات ببخشه بچه ی اول دختر باش ...

واسه همه پيگيري هات مرسي افسانه جان😁😂

عاااشقتم❤️❤️❤️

يا امام رضا...بطلب❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😔 متاسفم نتونستم خوشحالتون کنم

😥😥😥😢😢😢😢😢😢

عزيزدلم، يه اتفاقاتي افتاده تو بدنت بتات رفته بوده بالا

اين يعني قراره همين يكي دوماهه باردار شي به اميد خدا

غصه نخور خواهش ميكنم😢❤️

يا امام رضا...بطلب❤️
باران جان غصه نخوری عزیزم توکل کن به خدا این دفعه نشد دفعه ی بعد صبور باش خدا بزرگه همه چی درست میشه ...

دريا جان آدرس اون تاپيكي كه توش آزمايش همسرت و گذاشتي و اونيكه بهت اون حرف  و زده به من نشون بده😒

اولا كه هنوز دكتر نرفتي بدوني وضعيت چه جوريه

دوما اگرم واريكوسل باشه واريكوسله ديگه چيه مگه

الان اكثر آقايون دارن و بعد خوردن دارو بچه دار شدن به رااااحتي و پسر دار هم شدن اتفاقا

من چقد ميشناسم تو دوست و آشنا و همييين سايت

چرا استرس الكي ميدي به خودت

فقط بريد پيش يه دكتر خوب همين❤️❤️

ديگه نگران نباش

يا امام رضا...بطلب❤️
2731
خداکنه دلم میخاد بشم ۷۰  ۶۵ بشم ک دیگ عالیه😂🤦‍♀️ پس شمام نمیتونی زیاد وزن اضاف کنی🤦‍♀️

ملکه جون کی زایمان میکنی ایشالا؟ 😍 نگران اضافه وزن نباش اصلا

من قبل بارداریم 57 بودم تو بارداری رسیدم به 80، الان بعد 7 ماه 60 شدم 😎 

شیردهی و مشغولیت با بچه همه چیو اوکی میکنه

سلام بچه ها طاعات و عباداتتون قبول 

من نت ندارم فقط یه لحظه با نت گوشی اومدم که بگم بچمو دعا کنین 

حالم خیلی خیلی بده .

رفتم دکتر گفت اون کم آبی دور جنین تواین مرحله راهی نداره 

گفت باید منتظر بمونیم چی پیش میاد 

گفت یا درست میشه و بچه رشد میکنه یا سقط میشه 

خدایا من چه جوری به نازنین اینو بگم آخه 

اگه چیزی بشه من و نازنین نابود میشیم 

ازتون التماس دعا دارم 

خیلی دعام کنیم با اون قلبهای پاکتون تواین شبهای عزیز 

فک کنم دکتر خودش امیدی نداره چون پروژسترون رو یه دفعه قطع کرد درحالی که مال بقیه رو دکتراشون فک کنم کم کم قطع میکردن 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
سلام بچه ها طاعات و عباداتتون قبول  من نت ندارم فقط یه لحظه با نت گوشی اومدم که بگم بچمو دعا ک ...

وای عزیییییزم چی شده اب دور جنین کم بوده؟؟؟؟ چطور این حالت، پیش اومده؟؟ حتما پیش دکترای دیگه هم برو مگه میشه یهو دکتر نا امید بشه اخه

من حتما دعات میکنم عزیز دلم به حق این شبای عزیز ک بچه سالم باشه و سالم بمونه الهی

2738
انشالله خوشبخت و عاقبت به خیر بشه  زمان چه زود میگذره ها اقدام به بارداری بارداری زایمان چهار ...

فدات بشم عزیزم😍😍 اره بخدا خیلی زود میگذره وقتی تو اقدامی و دیر نتیجه میگیری میگی چرا انقد زمان دیر میگذره اما الان ب اون موقعم فکر میکنم انتظارش به چشمم نمیاد

سلام بچه ها طاعات و عباداتتون قبول  من نت ندارم فقط یه لحظه با نت گوشی اومدم که بگم بچمو دعا ک ...

بمیرم الهی ان شاءالله که چیزی نمیشه عزیزم توکل برخدابه خودت استرس نده وحواست پرت ک میدونم سخته عزیزم ولی استرس اصلاخوب نیس برات

الهی فدات بشم نه چیزی نمیشه مطمین باش نذر حضرت علی اصغر کن یاسین بخون برای مادر امام زمان و اصلا به دلت بد راه نده  هیچی نمیشه و بسلامتی به دنیا میاد .بسپار بخدا ک بهترین نگهدارندس .فالله خیر حافظا و هوالرحم الراحمین.

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

اعظم جان چرا انقد نااميد آخه عزيزدلم

الهي به حق همين شبهاي عزيز اين روزام ميگذره و درست ميشه همه چي، تو اين مدت سعي كن مايعات زياد بخوري

انشالله صحيح و سالم بغلش ميكني

دعات ميكنم قربونت برم❤️

يا امام رضا...بطلب❤️

خواهش میکنم به یه دکتر دیگه هم نشون بده قطع نکن 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
ازمایش غربالگری دوم که قبل سونو انومالی میدن.

من سونو انومالی دادم با یه ازمایش ک اونم چون موردش تو غربالگری اول نبود دکترم برام نوشت آز بدم (دکترمو عوض کرده بودم دکتر اولیم اون مورد رو تو غربالگری اول ننوشته بود) 

همون آزمایشم های ریسک بود (ضایعه نخاعی میگفت داره😐)  و گفت آمینوسنتز بده گفتم نمیدم

تو پروندم یادداشت کرد ک من بهش گفتم و خودش قبول نکرد بعد یه آنومالی مجدد نوشت و اکوی قلب جنین ک اونام خدا رو شکر خوب بودن

عزیزم 

الهی بمیرم،از خدا میخوام که کمکت کنه و حتما و به سلامتی نی نی رو به دنیا بیاری عزیز دلم،هرچی پیش بیاد خیره،ما رو‌بی خبر نذار خانومی

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2706