2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013318 بازدید | 355184 پست
عه خدا کنه پس با شیر دادن لاغر بشم  خیلی چاق شدم چون از قبلم اضاف وزن داشتم الان شدم ۸۵🤦‍♀️ ...

من بيست تا اضاف كردم شدم ٨٥ نترس عزيزم به سرعت باد لاغر ميشي ورم هم طبيعيه منم خيلي ورم داشتم ☺️

♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بخدا شرمندم تازه دارم میرم ازمایش بدم تا ۵ فکنم اماده باشه جواب

اها خوب اشکال نداره دشمنت شرمنده 

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
عزیزدلم ان شاءالله که سلامت نی نی وبغل کنه وبرن خونه

ان شاءالله از ۳۱ اردیبهشت که سزارین شده تو بیمارستانن .تازه دو روزه به دخترش شیر میده.همش میگه دعا کنید زود به سلامت و دلخوش برگردیم خونه خیلی خسته ام.

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
اوکی من فکرکردم صب رفتی آزمایش دادی ان شاءالله بعدظهرمنتظرخبرای خوش هستیم

شما نرفتی آز؟

دوست جونا،هنوز همچنان وقت نکردم پستهای قبل رو بخونم،درگیر کاری بودم و‌به نت دسترسی نداشتم.جواب پستها و محبتهاتون رو ندادم ،حمل بر بی ادبی بنده نباشه.

الان ی احظه اومدم سایت ی سوال از خدمتتون بپرسم،من خونریزیم به صورت لخته و تیره هستش و ی مقدار کمه،اولش هم که با عرص معذرت قهوه ای تیره بوذ....این به خاطر سردی رحم هستش یا گرمی ؟؟؟؟هرکس میتونه کمکم کنه روی این پستم ریپلی کنه ،ممنونم از همتون

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

سرم چند روزه درد میکنه با مسکن هم خوب نمیشه.🤕فکر کنم سرما خوردم گلوم درد میکنه و سرفه هم میکنم‌.به نظرتون اشکال نداره دارو بخورم واسه عفونت گلوم

دوست جونا،هنوز همچنان وقت نکردم پستهای قبل رو بخونم،درگیر کاری بودم و‌به نت دسترسی نداشتم.جواب پستها ...

رز جون فکر کنم داشتن لکه بینی و لخته دلیل بر سردی رحمه.حالا باز دوستان بیشتر میتونن کمکت کنن

@مامان_ستایش1    سلام عزیزم خوبی.حال مادر شوهرتون خوبه بهتر شدن ان شاءالله؟.خودت در چه حا ...

سلام نسرین جان ،خداروشکر مادرشوهرم  کمی بهتر شده،خودم که فعلا بلاتکلیفم ،این ماه که نه دکتر رفتم و نه دارو خوردم ،شاید ماه بعد  

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
رز جون فکر کنم داشتن لکه بینی و لخته دلیل بر سردی رحمه.حالا باز دوستان بیشتر میتونن کمکت کنن

اخه اون ماه عسل و‌سیاهدونه خوردم،میگم برای اون نیستش؟؟؟

سلام نسرین جان ،خداروشکر مادرشوهرم  کمی بهتر شده،خودم که فعلا بلاتکلیفم ،این ماه که نه دکتر رفت ...

انشالله🤲🤲🤲

سرم چند روزه درد میکنه با مسکن هم خوب نمیشه.🤕فکر کنم سرما خوردم گلوم درد میکنه و سرفه هم میکنم‌.به ...

دارو بخور و نزار سرماخوردگیت بدتر بشه 

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
سلام نسرین جان ،خداروشکر مادرشوهرم  کمی بهتر شده،خودم که فعلا بلاتکلیفم ،این ماه که نه دکتر رفت ...

خدا رو شکر عزیزم.اصلا اقدام نداشتی؟امیدوارم این ماه به بهترین شکل سورپرایز بشی

2706