2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013656 بازدید | 355184 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اخه دوروز طول کشید....همش تو سایتم همش دارم تاپیکارو دنبال میکنم ببینم کی مث من بوده مخم هنگ کرده

من شنيدم ٢ روز طول ميكشه نگران نباش عزيزم خداروشكر كه قطع شده 

من هفته ٦ قشنگ پريود شدم جاي من بودي چيكار ميكردي

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
2738
من شنيدم ٢ روز طول ميكشه نگران نباش عزيزم خداروشكر كه قطع شده  من هفته ٦ قشنگ پريود شدم جاي من ...

اخه شوهرم خیلی ذوق داره میترسم فقط بخاطر شوهرم 😓 دوروزه اصلا نزاشت من کاری بکنم همه کارا خونرومیکنه دلم براش میسوزه😭

خوبي ملكه جان؟☺️منو يادته؟اون موقع ها تازه باردار شده بودم تو هم منتظر بودي هميشه بهت پيام ميدادم ؟م ...

قربونت خداروشکر

مگ میشه یادم بره😍

جدی چه خوب چطور اب کردی من الان حدود ۱۰ ک اینا اضاف کردم

خوبه ک میتونستی بخوری 

من یه دیشب پرخوری کردم ببخشید  از صب دو بار بالا اوردم دیگ رمق برام نمونده

معدم اصن خیلی داقونه

🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه ۷۶ هدف 🎯 ۵۸ باگروه عالیه بامداد خمار😉
ملکه جان ،انشالله به سلامتی زایمان کنی و گل دخترت بیاد بغل مامان جونش❤️❤️❤️💋💋💋💋 التماس دعا 🤲🤲 ...

سلامن باشی عزیزم ممنون انشالله

محتاجیم ب دعا عزیز

پیاممو خوندی برات نوشته بودم؟

خانما من از صبح پای راستم درد میکنه.میتونه علائم بارداری باشه به زور باهاش راه میرم؟

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
وای واقعا ناراحت شدم هیچ کار خدا بی حکمت نیست  ناراحت نباشین😔😔😔انشالله ماه دیگ رز جون عقب ...

اینو میگم رز جون

2706