2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013550 بازدید | 355184 پست
نه آخه من پهلو هم نزدم😂 فقط شكمم سفت شده  يعني ما خونوادگي پهلو نداريم  حتما ني ني تو پ ...

منم ماه های اول اصلا پهلو نداشتم , تازه احساس میکنم پهلو زدم

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
واسه قند چه چیزایی و مراعات میکنی یسنا جون؟؟؟ قند ناشتات چند بود

دقیق نمیدونم چند بود , شیرینی اصلا نمیخورم و کیک و آبمیوه های بیرونم هیچ , برنج و نون هم نمیخورم چون معده درد میگیرم وقتی میخورم , فقط نون جو . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂منم مثل خودت😂😂😂 عزيزم من همه چي ميخورم ولي زياده روي نميكنم  اما به سبزي رحم نميكنم ...

منم عاشق سبزی و کاهو هستم . ویارم به کاهو و میوه جاته

نه عزیزم ازمایش ندادم،بی بی هم نذاشتم،مناظرم شنبه بشه و ازمایش بدم

رز عزیزم نتونستم ریپلای کنم 

واقعا ناراحت شدم برات , ولی خودتو ناراحت نکن , علایم خوبیه داره رحمت آماده میشه . انشاا... ماه بعد دیگه بارداری . به حق این شبهای عزیزش قسم که دلتو شاد کنه 

2728
اره عزیزم  دعا کن نی نی منم صحیح و سالم بیاد بغلم الی جون  خدا گل پسرتو واست نگه داره&nb ...

انشاالله که صحیح و سالم میاد بغلت استرس موقع بارداری تا اخرررر دست از سر آدم برنمیداره ولی چشم بهم میزنی میبینی گل پسرت بغلته 😍😍قول میدددم🌹🌹🌹🌹

گروه طلایی🌺تثبیت🌺حس بعد از موفقیت را با هیچ چیزی نمیتوان عوض کرد😍

ﺣﻀﺮﺕ ﺳﻠﻴﻤﺎﻥ ﺍﺯ ﻣﻮﺭﭼﻪای ﭘﺮﺳﻴﺪ:

ﺩﺭ ﻣﺪﺕ ﻳﻚ ﺳﺎﻝ ﭼﻘﺪﺭ ﻣﻴﺨﻮﺭی؟

ﻣﻮﺭﭼﻪ ﮔﻔﺖ: ﺳﻪ ﺩﺍﻧﻪ

ﭘﺲ ﺍﻭ ﺭﺍ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﻭ ﺩﺭ ﺟﻌﺒﻪای ﻛﺮﺩ ﻭ ﺳﻪ ﺩﺍﻧﻪ ﺑﻪ ﻫﻤﺮﺍﻫﺶ ﻧﻬﺎﺩ.

ﺑﻌﺪﺍﺯ ﮔﺬﺷﺖ ﻳﻚ ﺳﺎﻝ... ﺣﻀﺮﺕ ﺳﻠﻴﻤﺎﻥ ﺟﻌﺒﻪ ﺭﺍ ﺑﺎﺯ ﻛﺮﺩ ﻭ ﺩﻳﺪ

ﻛﻪ ﻓﻘﻂ ﻳﻚ ﻭﻧﻴﻢ ﺩﺍﻧﻪ ﺭﺍ ﺧﻮﺭﺩﻩ!

ﭘﺲ ﺑﺎ ﺗﻌﺠﺐ ﺍﺯ ﻣﻮﺭﭼﻪ ﭘﺮﺳﻴﺪ ﭼﺮﺍ؟

ﻣﻮﺭﭼﻪ ﮔﻔﺖ: ﭼﻮﻥ وقتیکه ﻣﻦ ﺁﺯﺍﺩ ﺑﻮﺩﻡ ﺍﻃﻤﻴﻨﺎﻥ داشتم ﺧﺪاوند ﺭﻭﺯی ﻣﻦ ﺭﺍ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺩ ﻭ ﻣﺮﺍ ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ ﻧﻤﻴﻜﻨﺪ... ﻭﻟﻲ ﻭﻗﺘﯽ ﺗﻮ ﻣﺮﺍ ﺩﺭ ﺟﻌﺒﻪ ﻧﻬﺎﺩی ،

ﺑﻴﻢ ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﻛﻪ ﺷﻤﺎ ﻣﺮﺍ ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ

کنی، ﭘﺲ ﺩﺭ ﺧﻮﺭﺩﻧﻢ ﺍﺣﺘﻴﺎﻁ ﻛﺮﺩﻡ ﺗﺎ ﺑﺘﻮﺍﻧﻢ ﻳﻜﺴﺎﻝ ﺩﻳﮕﺮ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺗﻐﺬﻳﻪ ﻛﻨﻢ " ❣️ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ می فرماید:

ﻫﻴﭻ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﺯﻧﺪﻩای ﺑﺮ ﺭﻭی ﺯﻣﻴﻦ ﻧﻴﺴﺖ ﻣﮕﺮ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﺑﺮ ﺧﺪﺍست روزی آن.

ماهيان از آشوب دريا به خدا شكايت بردند، دريا آرام شد و آنها صيد تور صيادان شدند.  آشوبهای زندگی حكمت خداست. ازخدا، دل آرام بخواهيم، نه دريای آرام. 

در برابر حکمت خدا تسلیم باشیم.و تنها دعا کنیم حکمت خدا با خواسته ی دلمون یکی بشه

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
منم ماه های اول اصلا پهلو نداشتم , تازه احساس میکنم پهلو زدم

نه بابا شايد احساسته حساس نباش عزيزم 

از بارداريت لذت ببر😘

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
2738

رز جان منم خیلی امیدداشتم این ماه باردار باشی😔 . منتظر خبرهای خوبت بودم ..  خدابزرگه ان شاالله نوبت تو هم ب زودی میرسه . حتما حکمتی داره این تاخیر ،توکل بخدا عزیزم ان شاالله این انتظارت ب زودی تموم بشه😙😙

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 

سلام دوستان

یه سوال دارم

من امروز روز هفتم سیکل هستم وهمیشه روز پنجم دیگه پاک پاک بودم وغسل میکردم ولی الان هنوز موقعی که میرم دستشویی یه کم ببحشید یه چیزی مثل خون مونده وقهوای میبینم فقط همراه ادرار

بعد تو این هفته همون ترکیب فاطمه خانم هل ودارچین ومیخک وزعفران وگلاب زنجبیل به همراه یه کم آویشن شیرازی وکمی پونه تو فلاسک میریختم ومیخوردم 

میتونه علتش این دمنوش باشه که هی یه کم لک میبینم؟؟؟؟؟

منظورم اینه این دمنوش که میخورم میتونه علت لکه بینیم باشه یا دلیل دیگه ای داره؟؟؟؟

خدایا دیگه هیچی ازت نمیخوام هرچی دارم فکر میکنم از اول زندگیم تاحالا به هیچکدوم از آرزوهام نرسیدم پس معلومه تو اصلا منو نمیبینی دیگه مزاحمت نمیشم
انشاالله که صحیح و سالم میاد بغلت استرس موقع بارداری تا اخرررر دست از سر آدم برنمیداره ولی چشم بهم م ...

فدات عزیزم 

امشب یادت نرم 

خیلی دعام کنی عزیزم 

گل پسرتو ببوس از طرف من 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
سلام دوستان یه سوال دارم من امروز روز هفتم سیکل هستم وهمیشه روز پنجم دیگه پاک پاک بودم وغسل میکردم ...

با این وجود میتونم روزه بگیرم؟؟؟؟

اصلا لکه روی لباسم ندارم فقط موقع ادرار بعدش کمی هست

خدایا دیگه هیچی ازت نمیخوام هرچی دارم فکر میکنم از اول زندگیم تاحالا به هیچکدوم از آرزوهام نرسیدم پس معلومه تو اصلا منو نمیبینی دیگه مزاحمت نمیشم
اخه الان ار صبح تاالان تكون نخورد اصلاً انگار تكون نميخوره، حتي باخوردن شيريني  من ديروز صبح ...

بچه ی اولته؟ شاید از موقعیت جفته؟ من تو ان تي جفتم فوندال بود ولی سونو جنسیت 16هفته رفتم  قدامی شده بود آنومالی هم همون قدامی بود

شایدم حرکاتش ضعیف شده وای ک این نی نی ها چقد به آدم استرس میدن

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
سلام دوستان یه سوال دارم من امروز روز هفتم سیکل هستم وهمیشه روز پنجم دیگه پاک پاک بودم وغسل میکردم ...

عزیزم ممکنه دلیلش هم همین آویشن باشه , کلا گرمی جات اینجورن .قاعده آور هستن این دمنوش ها 

2706