2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010561 بازدید | 355183 پست
عزیزم شب نوزدهم شب بیستو یکم و شب بیستو سوم شبای قدره 

میدونم ولی امشب نمیشه آخه درجریان نیستی مگه که یه شب ماهودیرتردیدن ، توتقویمم ماه رمضون ازدوشنبه شروع میشده ،ولی چون اونشب ماهوندیدن سه شنبه اول ماه رمضون بود😊

بهار توروخدا بیشتر مواظب خودت باش  تکون نخور اصلا  گل پسرت هم مبارک  خدا حفظش کنه ...

اعظم بخدا من ديروز كل روزو شب و خواب بودم اصلا تكون نميخوردم نميدونم چرا اينطوري شدم😭

ممنونم عزيز دلم قسمت خودت گل پسري😘

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عشقم  شما هم صبوری کن،انشالله که بارداری🤲🤲🤲

ان شالله که دوتامون بارداریم عزیزم😍😘🤲

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
مباركه عزيزم، خيلي خوشحال شدم ايشالا زير سايه پدر و مادر بزرگ بشه، واسه دوقلوهاي منم دعا كن🙂

ممنونم گلم 😘😘

انشالله دوقلوهاي تو هم پسرن عزيززززز دلمممم مطمئن باش😍😘😘

2720
اعظم بخدا من ديروز كل روزو شب و خواب بودم اصلا تكون نميخوردم نميدونم چرا اينطوري شدم😭 ممنونم عزيز ...

بهار جان عزیزم تبریک میگم نی نیت گل پسره منم دعا کن عزیزم

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
سلام دوستاي خوبم من ديروز زايمان كردم اگه خدا قابل بدونه همتونو دعا كردم انشالله به مراد دلتون برسين ...

عزییییزم خدااارو شکر الهام جان.ان شااله قدمش پراز خیر و برکت و شادی باشه واستون.😍😍خدا حفظ کنه گل پسر عزیزت رو😍😍سزارین بودی؟

اگه دوست داشتی عکس گلپسرت رو بزار ببینیم😍😍

اعظم بخدا من ديروز كل روزو شب و خواب بودم اصلا تكون نميخوردم نميدونم چرا اينطوري شدم😭 ممنونم عزيز ...

بخاطرفعالیت روزای قبل بوده.نگران نباش کسایی که جفتشون جلویه خونریزی دارن گفتم که خاهرمن تاماه چهارم چون پریودمیشدنفهمیدبارداره.ازالان فقط استراحت کنوبه چیزای منفی هم فک نکن مامان نی نی

2714
سلام دوست جونااااا با ارزوی برگشتن اروین جون و اعظم عزیز با خبرهای اول سلامتی نی نی هاشون و‌جنسیت م ...

انشالله بارداری😍😍اون لک هامم برالانه گزینی بوده ،توکلت به خداباشه ناامیدت نمیکنه😊

الهی بهار جان اون از سرماخوردگیت واینم از جفتت چقد بهت استرس میده این وروجک سعی کن یه مدت اصلا پله ب ...

ميبيني افسانه جون😭😭 يعني هر سه ماه من كوفتم شده بارداري هر ماه هم لك دارم يعني ميشه منم ني نيمو صحيح و سالم بغلش كتم 

يعني خيال منم راحت ميشه 

بخدا فقط استراحتم خود بخود اينطوري شدم 

فك كنم بخاطر سرفه هاي شديدمه با هر بار سرفه شكمم تير ميكشه😭

برام دعا كن بخوبي و دل خوش اي دورانو تموم كنم😘❤️

ای جااان ان شاااله به خیر تعبیر شه خوابت عزیزم

ان شالله مرسی عزیزم😘 وای نرگس جون خیلی سینه راستم درد میکنه نوکش اصلا لباسو نمیتونم تحمل کنم.اصلا عادت ندارم موقع پریودی سینه درد داشته باشم 

عزیزم منم جفتم پایین بود طوری که دور از جونت لکه بینی داشتم اما یک ماه خوابیدم تو خونه بدون اینکه بی ...

جدي؟بخدا منم همش خوابم 

انشالله منم تو آنومالي بگن جفتت رفته بالا برام دعا كن😘🤲

2706