2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013273 بازدید | 355184 پست
اروین جون متوجه نشدم ساعت چند سونو داری ولی برات ایت الکرسی میخونم انشالله بسلامت برگردی 

ساعت ۱۰ داره ولی گفتن تا چهار بعدازطهر نمیتونن بیان تاپیک

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستاي خوبم من ديروز زايمان كردم اگه خدا قابل بدونه همتونو دعا كردم انشالله به مراد دلتون برسين ...

تبریک میگم گلم خدارو شکر که سلامتین

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

بچه های ک اینجایید

و نتیجه گرفتن دوستان رو دیدید

چکار کنم باردار بشم؟

چند ماهه اقدامم ولی خبری نشده

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2728

@hsh_arvin    

سلام خانمی الهی که با دل خوشو لب خندون بیای بهمون خبرای خوب بدی عزیزم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
سلام بچه ها .من دارم میرم زایمان. آب دور بچه کم شده . خواهش میکنم با دلای پاکتون واسه من و بچم دعا ...

عزیزم دعاکن خداقسمت همه کنه این لحظه رو.ان شاءالله زایمانت راحت باشه وبچتوسالم بغل بگیری

از بی بی چک متنفرممممم نمیدونم چرا منفیه 😢😢😢😢😢

مارک بی بی چک تون چیه؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
سلام دوست جونااااا با ارزوی برگشتن اروین جون و اعظم عزیز با خبرهای اول سلامتی نی نی هاشون و‌جنسیت م ...

عزیزم ان شاءالله لک لانه گزینی بوده.گل پسرت میخادمامانشواذیت کنه خودشونشون نمیده

مبارک باشه گلم.قسمت همه منتظرا نی نی با جنسیت دلخواه.مراقب خودت باش.جنین پسر لطیف و حساس میشه.نازشو ...

ممنونم عزيز دلم انشالله🤲🤲🤲

چشم حتما مواظبم ممنون از لطفت😘😘

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
2706