2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013318 بازدید | 355184 پست
بچه ها سر معدم درد میکنه .عرق نعنا خوردم خوب نشدم.چیکار کنم به نظرتون کلافه شدم از دردش😢😢

راینیتیدین بخورین یا عرق نعنا

این سوزش سر معده تا اخر بارداری همراه هست🤦‍♀️

🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه ۷۶ هدف 🎯 ۵۸ باگروه عالیه بامداد خمار😉
سلام بچه ها .من دارم میرم زایمان. آب دور بچه کم شده . خواهش میکنم با دلای پاکتون واسه من و بچم دعا ...

سلام انشالله ب سلامتی نینی بقل بگیری❤❤❤وراحت زایمان کنی

🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه ۷۶ هدف 🎯 ۵۸ باگروه عالیه بامداد خمار😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نه هماتوم دارم نه چيزي هيچيييي  دكتر گفت جفتت پايين شكمته بخاطر همينه

عزیزم منم جفتم پایین بود طوری که دور از جونت لکه بینی داشتم اما یک ماه خوابیدم تو خونه بدون اینکه بیرون برم یا پله بالا پایین برم خدا راشکر تو انومالی گفت جفتت اومده بالا توام استراحت کن انشالله که میره بالا

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 
سلام بچه ها .من دارم میرم زایمان. آب دور بچه کم شده . خواهش میکنم با دلای پاکتون واسه من و بچم دعا ...

ماهدانااا جاان

ان شاااله که به سلامتی زایمان کنی و گل پسرت رو بغل بگیری🙏🙏حالت که بهتر شد ان شاااله از خودت مارو بی خبر نزار😘😘

2728

سلام دوست جونااااا

با ارزوی برگشتن اروین جون و اعظم عزیز با خبرهای اول سلامتی نی نی هاشون و‌جنسیت موردعلاقشون 

من دومین بارمه توی زندگیم پریم عقب افتاده،اولین بار برای دخترم بود و‌این باردومه،

اخرین بی بی رو‌ دیروز گذاشتم که منفی بود😢😢😢به نظرتون‌احتمال بارداری واسم هست؟؟؟

الان خیلی توی نت سرچ کردم و‌خوندم ،بعضیا تا ۷ روز بعد از موعد بی بی چکشون منفی بوده و بعد مثبت شده،یعنی منم مثل اونام 😢😢😢

واینکه پریروز چند تا لکه ی کوچیک دیدم که هر لحطه احتمال میدادم پری بشم ولی نشدم 😏😏😏

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
ان شاءالله عزیزم  از استرس از ساعت ۴ بیدارم نتونستم خوب بخوابم  ساعت ۲ وقت سونو دارم&nbs ...

عزیزم برات ایت الکرسی میخونم الهی که بسلامت بری و با خبر خوش برگردی

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 

سلام دوستاي خوبم من ديروز زايمان كردم اگه خدا قابل بدونه همتونو دعا كردم انشالله به مراد دلتون برسين.

حال هر دومون خوبه خداروشكر

پشتِ تمام آرزوهاے تو خــدا ایستاده است كافيست بہ حڪمتش ایماڹ داشتہ باشي تاقسمتتسر راهـت قرار گیرداو را بخوانید تا شما را اجابت ڪند.
سلام بچه ها من از دیشب درد سینه دارم جوری که اصلا نمیشه رو سینه ام بخوابم از صبح  سینه ام داغ ا ...

من به درد سینه خییلی خوشبینم .ان شاااله از بارداریه عزیرم.منتظر خبرای خوبت هستیم😍😍

سلام بچه ها من از دیشب درد سینه دارم جوری که اصلا نمیشه رو سینه ام بخوابم از صبح  سینه ام داغ ا ...

انشالله که علایم بارداریه،ولی به نظرم بی بی چک نزن،چون‌زوده و‌اگر منفی باشه خدایی نکرده اعصابت خورد میشه.بذار موعدت اگر به امید خدا پری نشدی بزن.

من از موعدم گذشته همچنان منفیه 😇😇🙄

سلام دوستاي خوبم من ديروز زايمان كردم اگه خدا قابل بدونه همتونو دعا كردم انشالله به مراد دلتون برسين ...

عزیزم 

الهی شکر،خیلی مبارکه.عکس گل پسرمونو بذار یالا😍😍😍😍😍

من به درد سینه خییلی خوشبینم .ان شاااله از بارداریه عزیرم.منتظر خبرای خوبت هستیم😍😍

ان شالله یعنی میشه حنانه جون 😍دیشبم خواب میدیدم زنداییم یه بچه داشت همش بغل من بود بهش نمیدادمش😍😍

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
انشالله که علایم بارداریه،ولی به نظرم بی بی چک نزن،چون‌زوده و‌اگر منفی باشه خدایی نکرده اعصابت خورد ...

اره خودمم میگم زوده برا بی بی .رز جون ان شالله که شما هم بارداری خدا سوپرایز برات داره 😍🤲

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
سلام دوست جونااااا با ارزوی برگشتن اروین جون و اعظم عزیز با خبرهای اول سلامتی نی نی هاشون و‌جنسیت م ...

رز عزیز برات بهترینها رو از خدا میخوام عشقم.ان شاااله که شما هم جز اون دسته از ادمایی هستی که بی بی رو بدنش جواب نمیده.صبور باش.ان شاااله اتفاقای خوبی برات بیفته😚

2706