2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013593 بازدید | 355184 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دخترا برید از گوگل پلی برنامه ی اوما رو نصب کنید خیلی جالبه روزای تخمک گذاریرم تقریبا مشخص میکنه من این ماه میخوام بر اساس اون برنامه ریزی کنم خودشم یک روز در میون میریم انشالاه که نتیجه بگیریم خدایا چی میشه تو این ماه عزیز هممونو سوپرایز کنی آخه🙄

سلام بچه ها من بازم خونريزي كردم الان اومدم مطب دكترم معاينم كرد گفت همه چي خوبه ني نيمون زرنگت ورجه ...

عزیزم تبریک میگم بهار جونم ان شاءالله به سلامت بغل بگیری گل پسریتو .خدا حفظش کنه .خیلی مراقب خودت و گل پسرمون باش

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2738
کامل نه ولی وقتی دستمال میکشم یذره یذره میاد رودستمال تاصبح میشم کمرم و پهلوم خیلی درد میکنه تاحالا ...

عزیزم ان شاءالله که پری نیست و به خاطر لانه گزینیه توکل بر خدا فردا برو آز ان شاءالله مثبته

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
بچه ها سر معدم درد میکنه .عرق نعنا خوردم خوب نشدم.چیکار کنم به نظرتون کلافه شدم از دردش😢😢

نفخ معده از علایم بارداریه عزیزم یه لیوان شیر کاش میخوردی ..عرقیجات و اینا نخور عزیز م حواست باشه استفاده نکنی بهتره .

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
بچه ها سر معدم درد میکنه .عرق نعنا خوردم خوب نشدم.چیکار کنم به نظرتون کلافه شدم از دردش😢😢

الهی نرگس جونم ان شاءالله زود خوب بشی

نفخ معده از علایم بارداریه عزیزم یه لیوان شیر کاش میخوردی ..عرقیجات و اینا نخور عزیز م حواست باشه اس ...

اخه گلاب به روت  از دیروز یبوستم گرفتم.😭😭کلاا اذیتم.از بچه ها پرسیدم گفتن ضرر نداره منم یه کم عرق ریختم ته استکان بقیه اش رو هم از اب پر کردم.تاثیر نداشت اصلا😯😯

عزيزم امروز گفت پسره نميدونستي  مبارك باسه😍😍😍

نه عشقم نميدونستم شنبه غربالگري داشتم ولي ني ني خودشو قايم كرده بود نتونست ببينه 

امروز بخاطر لك بيني رفتم مطب دكترم گفت پسره 

ممنونم قسمت خودت باشه😘

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
عزیزم تبریک میگم بهار جونم ان شاءالله به سلامت بغل بگیری گل پسریتو .خدا حفظش کنه .خیلی مراقب خودت و ...

ممنونم عشقم ايشالا قسمت خودت عزيز دلممممم ❤️🤲🤲🤲

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
2706