2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013318 بازدید | 355184 پست
سلام بچه ها من بازم خونريزي كردم الان اومدم مطب دكترم معاينم كرد گفت همه چي خوبه ني نيمون زرنگت ورجه ...

ووووووی جون دلم تبریک میگم عزیزم خدارو شکر

قربون نینی برم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
و ان شاالله لیانای عزیز که ای یو ای کرده 

قربونت بشم بهار جون كه به يادم بودي 🥰انشاالله گل پسرتو به سلامت بغل بگيري😘😘

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم پریود شدم 🙁

باران جان چه جوری آخه....کامل خونریزی داری یعنی

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2728
ای جونم یاس عزیز مهربون چرا دیگه نمیاد تاپیک؟از خودش چه خبر؟

سلام داره اروین جون.یه کم مشغله داره فرصت نمیکنه وگرنه حتمااا سر میزنه .خودش هنوز منتظره.تو دعاهاتون یاس رو هم یاد کنید ان شاااله خدا دامنش رو سبز کنه😔

سلام بچه ها من بازم خونريزي كردم الان اومدم مطب دكترم معاينم كرد گفت همه چي خوبه ني نيمون زرنگت ورجه ...

خداروشکرعزیزم.ان شاءالله سالم دنیامیادوبغلش میکنی.پس این مدت اصلاتحرک نداشته باش خانواده هاوهمسرمهربونت بایدحسابی همکاری کننوکاراتوانجام بدن

وقتی دیگه پریودم برم عزیزم۰😔

باران جان توخیلی ازبارداریالک بینی هست آخه بی بی چکت خیلی رنگش خیلی مشخص بودعزیزم تاصب استراحت کن اگه همچنان لک داشتی حتمابرودکتر.توکل برخدا

کامل نه ولی وقتی دستمال میکشم یذره یذره میاد رودستمال تاصبح میشم کمرم و پهلوم خیلی درد میکنه تاحالا ...

نه خدا نکنه نا امید نباش ....پس اون بی بی چک چی بود آخه...

اگرم شدی فدای سرت...ناراحت نشی ها...

وقتی دیگه پریودم برم عزیزم۰😔

قربونت برم‌تروخدا ناراحت نباش خدا بزرگه

2706